• 20 grudnia, 2017

Zapisy na treningi Brazylijskiego Jiu-Jitsu! Nowa grupa od stycznia!

Brazylijskie Jui-Jitsu Nowy Sącz

Zapisy na treningi Brazylijskiego Jiu-Jitsu! Nowa grupa od stycznia!

Zapisy na treningi Brazylijskiego Jiu-Jitsu

Od nowego roku, z początkiem stycznia ogłaszamy zapisy na treningi Brazylijskiego Jiu-Jitsu. Powstaje nowa grupa dla początkujących. Treningi będą prowadzone całkowicie od podstaw.

Zapraszamy każdą nową osobę, która chce zacząć trenować w profesjonalnie wyposażonym klubie, gdzie trenerem jest doświadczony zawodnik i instruktor – Robert Lis. Mile widziane są również osoby, które kiedyś miały kontakt z tym sportem i chcą znów powrócić na salę treningową.

BJJ Nowy Sącz
Treningi będziemy prowadzić 2 razy w tygodniu. W każdy Wtorek i Czwartek o 19.00. Osoby bardziej doświadczone, które już u nas trenują zostaną przeniesione na godzinę 20.00, kiedy to trenować będą zaawansowani.

Na pierwszy trening nie potrzeba żadnego sprzętu i jest on całkowicie darmowy. Prosimy przyjść minimum 10 minut przed zajęciami.

Na recepcji klubu należy wypełnić dokumenty o stanie zdrowia i podstawowe dane (dla osób niepełnoletnich potrzebny jest podpis rodzica).

Strój na trening musi być przede wszystkim wygodny i nie krępować ruchów, nie mamy wymagań co do specjalnego ubioru, ale odzież z zamkami lub guzikami może przeszkadzać.

Więcej na temat ubioru na trening można przeczytać na naszym blogu –> Jak ubrać się na trening?

Już dziś możesz zarezerwować sobie miejsce na treningi Brazylijskiego Jiu-Jitsu. Na naszej stronie dostępny jest sklep a w nim –> KARNETY, które można kupić przez płatności internetowe. Można również tradycyjnie przyjść do nas (ul. Grunwaldzka 243) i na recepcji klubu nabyć karnet.

W pierwszym tygodniu stycznia specjalna promocja -50%!

Robert Lis HALNY

W związku z naborem do nowej grupy Brazylijskiego Jiu-Jitsu wprowadziliśmy specjalną promocję. Karnet kupiony w pierwszym tygodniu stycznia będzie kosztować o połowę taniej!

Przypominamy, że każdy kto opłaci składkę członkowską na treningi Brazylijskiego Jiu-Jitsu, może również korzystać z każdej grupy treningowej w naszym klubie.

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą spróbować tej tradycyjnej sztuki walki.

Zobacz więcej dobrych porad o treningach na naszym blogu:

 

Liczba odwiedzających:
[post-views]
1 208 komentarzy