ZAPISY DO KLUBU

Dołącz do naszego Klubu Sportowego!

ZAPISY DO KLUBU HALNY

Aby zapisać się do klubu należy odwiedzić naszą siedzibę na ul. Borelowskiego 27 w Nowym Sączu. Po wejściu do klubu należy udać się na recepcje. Nasza obsługa przywita Cię z uśmiechem i przedstawi całą ofertę. Pokaże dokumenty, które są do uzupełnienia i podpisania (regulamin obiektu, podstawowe informacje. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią ważne aby przyjść z opiekunem. Przed przystąpieniem do nas, można obejrzeć wszystkie sale treningowe, siłownie czy szatnie. Jeśli jesteś zdecydowana/y odrazu zacząć treningi, należy zabrać ze sobą obuwie sportowe na przebranie, ubrania oraz ręcznik.

W naszym budynku mieści się siłownia,  dwie sale do sportów walki (jedna z ringiem a druga z klatką), sala do crossfitu i treningu funkcjonalnego, sala fitness, gabinet fizjoterapeuty, dietetyka wraz z komorą hiperbaryczną. Na recepcji klubu znajduje się profesjonalny sklep sportowy InveSport z artykułami na siłownie, sprzętem do sportów walki, do jogi, oraz odżywkami i napojami. Przy wejściu posiadamy altanę z kawiarnią. Przed naszym budynkiem znajduje się strefa relaksu z miejscami do wypoczynku oraz plac zabaw dla dzieci.

W naszym klubie panuje luźna i miła atmosfera klubu sportowego. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą potrenować, „zrobić coś ze sobą”, nauczyć nie bronić, wyrzeźbić sylwetkę i zrzucić kilogramy.

Działamy od 19 listopada 2008,, mamy doświadczenie i stawiamy cały czas na rozwój.

Nasza Klub jest otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 22.00. W sobotę 8.00 – 18.00 oraz niedzielę 12.00 – 16.00.

Sprawdź nasz grafik treningów!