• 27 sierpnia, 2020

Dołącz do nas! Ruszają nowe zapisy!

Dołącz do nas! Ruszają nowe zapisy!

Zapraszamy na treningi MMA, K-1, Muay Thai , Zapasów, Boksu oraz Brazylijskiego Jiu-Jitsu w naszym klubie. Długo się nie zastanawiaj i zobacz dlaczego warto u nas trenować?!

*Pierwszy trening jest całkowicie za darmo! Nie obawiaj się, że nie masz sprzętu. W naszym klubie możesz wypożyczyć profesjonalne rękawice. Jeśli ci się u nas spodoba chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze najlepszego sprzętu dla Ciebie.

*Mile widziane zarówno nowe osoby jak i te które kiedyś trenowały .

*Mamy sekcje dla początkujących do których ciągle dopisują się nowe twarze, osobne treningi dla dzieci i specjalną grupę dla kobiet.

*Treningi w naszym klubie są dla każdego. Nie ważne jak ćwiczysz, ile masz lat i jaką masz kondycję, nasi trenerzy dostosowują trening do twojego poziomu. Razem z nami bez wątpienia osiągniesz wymarzone cele!

*Klub otwarty aż 6 dni w tygodniu! Możesz trenować od 7.00 rano do 22.00 w nocy. Na naszej stronie (https://halny-treningi.pl/strefa-treningow/grafik/) znajduje się aktualny grafik treningów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania i wątpliwości serdecznie zapraszamy cię do recepcji klubu. Tutaj uzyskasz wszelkie informację.

*Panuje u nas luźna i miła atmosfera, dbamy o Twoje bezpieczeństwo i przestrzegamy wszystkich wymogów dotyczących COVID. Trenujemy w profesjonalnym klubie z dwoma salami treningowymi do K-1 i MMA, siłownią, strefą cross i na sali fitness. Zajęcia odbywają się pod czujnym okiem wyszkolonych i w naszym odczuciu najlepszych trenerów w okolicy.

*Mamy ponad 12 lat doświadczenia (rok założenia 2008). Byliśmy wielokrotnie nagradzani przez Ministerstwo Sportu oraz lokalne władze za osiągnięcia sportowe i szkoleniowe.

*Jako jedyni w Polsce możemy poszczycić się kilkunastoma pasami mistrzowskimi, różnych zawodowych federacji.

*Trenując u nas masz szanse zostać zawodnikiem i zawalczyć na m.in. organizowanych przez nas ligach oraz galach zawodowych HFO, które transmitowane są w telewizji TVP Sport.

*Kilka razy do roku organizujemy obozy dla osób trenujących u nas. Na takich wyjazdach szkoleniowych będziesz trenował jak prawdziwy zawodowiec z najlepszymi sportowcami.

*Kiedy zostaniesz już szczęśliwym posiadaczem naszego karnetu otrzymasz od nas kartę. Posiadacze takiej karty mogą korzystać ze zniżek w sklepach, usługach i gastronomi na terenie całego miasta.

*W cenie karnetu możesz korzystać z całego obiektu i to bez limitu. Po treningu ze sportów walki możesz wybrać się na siłownię, cross lub fitness.

Co nas wyróżnia?

Bez wąpienia wyszkolona i sympatyczna kadra trenerska oraz wyjątkowy obiekt, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oglądnij zdjęcia poniżej i dokonaj włąsnej oceny!

Liczba odwiedzających:
[post-views]
5 297 komentarzy