JAK ZACZĄĆ TRENOWAĆ?

Klub Sportowy HALNY

Zapisy do klubu HALNY

Zapraszamy do nas, ul. Borelowskiego 27 w Nowym Sączu.  Na początku wystarczy podstawowy strój sportowy: koszulka, spodenki lub dres, ręcznik i buty (jeśli idziesz na trening boksu).

Nasi trenerzy nauczą się wszystkiego od podstaw aż po mistrzostwo sportowe!

Dla kogo?

W zajęciach mogą uczestniczyć WSZYSCY, szczególnie zapraszamy tych, którzy nie mieli wcześniej kontaktu ze sztukami walki. Zapraszamy do przeczytania wpisu na naszym blogu „DLACZEGO WARTO TRENOWAĆ..?”

Przed zapisaniem się do klubu  nie potrzeba dodatkowego przygotowania. Dostosujemy treningi do indywidualnej sprawności fizycznej, kondycji i siły. Każdy będzie mógł poczuć przyjemność z treningu jaką daje nasz program treningowy.

Kiedy przyjść?

Warto zajrzeć na nasz GRAFIK i odszukać zajęcia dla początkujących o nazwie „INTRO”. Najczęściej jest to godzina  o 18.00 kiedy np. zaczyna się grupa rekreacyjna Kickboxingu, Boksu czy MMA.

Każda sekcja ma zapisy przez cały rok i w każdej chwili każdy zainteresowany może dołączyć do zajęć. Jak to wygląda? Po wybraniu przez siebie interesującej sekcji , wchodzimy na stronie internetowej na grafik zajęć i szukamy odpowiedniego stylu z dopiskiem początkujący.

Jeżeli zajęcia  zaczynają się np. o godzinie 17:00 musimy przyjść o godzinie 16:45,. Na pierwszym treningu który jest darmowy, trenerzy odpowiedzą na wasze dodatkowe pytania i wytłumaczą jak będzie dalej wyglądać przygoda ze sztukami walki.

Pierwszy trening…

Przychodząc na pierwszy trening wystarczy mieć ze sobą koszulkę i spodenki, więcej na ten temat na naszym blogu –>  W CO SIĘ UBRAĆ NA TRENING?

Nie potrzeba specjalnego przygotowania, treningi grupo początkujących są dla ludzi, którzy zaczynają swoją przygodę ze sportami walki, więcej na ten temat tutaj –> PIERWSZY TRENING, CZY MUSZĘ SIĘ WCZEŚNIEJ PRZYGOTOWAĆ?

Zajęcia zawsze zaczynają się od rozgrzewki a zaraz po niej trenerzy przechodzą to głównego treningu. Informujemy również żeby nie kupować sprzętu na aukcjach internetowych bo nie mając wiedzy na jego temat  można kupić bubel lub tani sprzęt w wysokich kwotach.

Na naszej recepcji możecie dowiedzieć się gdzie i co warto kupić. Na początku nie potrzeba dodatkowego sprzętu ale po nauce podstawowych technik, trzeba będzie zakupić m.in. rękawice, na naszym blogu można dowiedzieć się wszystkiego na temat rękawic –> RĘKAWICE JAKIE WYBRAĆ?

Jaki trening wybrać?

W menu strefa treningów –> RODZAJE TRENINGÓW dowiesz się wszystkiego na temat danej sztuki walki.

Zapraszamy wszystkich którzy chcą się pewnie czuć, dobrze wygladać lub spróbować swoich sił na ringu.

Na pierwszy trening można przyjść w dowolnym dniu tygodnia. Trwają zapisy!

Jeśli ktoś już trochę trenuje, u nas lub w innym klubie, i myśli o staniu się zawodnikiem to warto przeczytać ten wpis na naszym blogu –> KIEDY ZOSTANĘ ZAWODNIKIEM?

Zastanawiasz się dlaczego my i dlaczego w tym mieście to dobry pomysł? Poczytaj –> NOWY SĄCZ TO DOBRE MIASTO DO TRENOWANIA SPORTÓW WALKI

Jak kupić karnet?

W siedzibie klubu (ul. Borelowskiego 27), tam gdzie odbywają się zajęcia, jest recepcja w której można zakupić karnet.

Sale treningowe klubu HALNY:

Nowoczesna siłownia

Wszystkie nasze bieżnie, rowerki i orbitreki mają dotykowe tablety, które połączone są z internetem, można korzystać m.in. z takich aplikacji jak Netflix, Spotify  czy przeglądarki Google. Można włączyć sobie wirtualny bieg po górach lub np. maraton w Rzymie. Strefa treningu siłowego, cardio i cross treningu jest wyłożona gumowymi matami, dzięki czemu nie trzeba się martwić o odłożenie ciężkiego sprzętu na podłogę, nie jest ślisko i można robić wiele dodatkowych ćwiczeń.

Nasza sala treningowa jest kompleksowo wyposażona w najnowszy sprzęt do sportów walki. Jako jedyni w Nowym Sączu mamy do dyspozycji ring podłogowy i pełnowymiarowy ring bokserski, który służy nam do organizowania własnych lig sportowych i gal zawodowych.

Cała przestrzeń do treningu jest wyłożona bezpiecznymi matami „tatami” o grubości 5cm, dzięki którym można bezpiecznie i bez obaw trenować rzuty i obalenia. Na matach położona jest specjalna antypoślizgowa plandeka z logotypem klubu.

Worki treningowe które wiszą na naszych ścianach są najlepszych renomowanych firm. Kilkadziesiąt tarcz bokserskich i tajskich „PAO” ułatwiają trening techniki, specjalistyczne manekiny pozwalają wypróbować uderzenia w bardziej rzeczywistych warunkach.

Posiadamy sprzęt do treningu siłowego i wytrzymałościowego.

Poza sprzętem do treningu ważne jest zaplecze klubu, czyli szatnie – u nas każdy po wejściu do klubu dostaje swoją szafkę zamykaną na klucz,  standardem jest prysznic i toaleta ale ponad to w klubie można na recepcji kupić sprzęt do treningu, ubrania lub napić się pysznej kawy 🙂

Ul. Borelowskiego 27 około 150 metrów od skrzyżowania z ul. Nawojowską, naprzeciw firmy Newag, obok naszego partnera – firmy Vitberg.  Łatwy dojazd autobusami miejskimi i busami. Dokładna mapa dojazdu w dziale –>> KONTAKT

Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres mailowy:  info@halny-treningi.pl,  lub telefonicznie: 721929898

Prosimy nie kupować sprzętu do treningu bez konsultacji z nami.
W internecie lub marketach znajduje się wiele rękawic i ochraniaczy, nie nadających się do bezpiecznego treningu. Część z nich, pomimo nieznacznie niższej ceny, atrakcyjnego wyglądu i firmowych napisów, to zabawki.