• 26 sierpnia, 2020

ZAWODNICY HALNEGO JUŻ 5 WRZEŚNIA STARTUJĄ NA GALI HFO!

ZAWODNICY HALNEGO JUŻ 5 WRZEŚNIA STARTUJĄ NA GALI HFO!

Po bardzo udanej, pierwszej w Europie, gali zawodowego K-1 w studnio telewizyjnym HFO powraca z kolejnym wydarzeniem. Już 5 września kibice będą mogli obejrzeć najlepszych polskich zawodników K-1 podczas gali HFO Solpark, która odbędzie się w Kleszczowie. Walką wieczoru będzie obowiązkowa obrona pasa Mistrza Świata ISKA w wadze do 78,1 kg, w której Łukasz Pławecki (25-16-1) zmierzy się z Cypryjczykiem Michalisem Manolim (35-7-1).

Karta walk to mieszanka nazwisk znanych z występów w organizacji i debiutantów. W walce wieczoru BOOM BOOM stanie do obrony zdobytego w maju 2019 roku tytułu Mistrza Świata ISKA. Łukasz zdobył pas pokonując Rodrigo Mineiro na gali w zeszłym roku w naszym rodzinnym mieście. NIe trzeba chyba nikomu przypominać, że BOOM to jedyny Polak posiadający pas mistrzowski tej federacji i zgodnie z regulaminem ISKA powinien go bronić na zbiżającej się gali.

Transmisja gali HFO odbędzie się 5 września w telewizji TVP Sport. Oprócz Łukasza rękawice skrzyżuje dwóch naszych klubowych reprezentantów. Mowa tutaj o naszym bardzo dobrym koledze- Marcinie oraz o naszej najmłodszej klubowej chlubie- o Miłoszu.

Jak obecnie prezentuje się karta walk jeżeli chodzi o zawodników HALNEGO?

-78,1 kg: Łukasz Pławecki (Polska/HALNY Nowy Sącz) vs Michalis Manoli (Cypr/Fivestar Sports Center) Walka w obronie pasa Mistrza Świata ISKA

-65 kg: Marcin Krok (HALNY Nowy Sącz) vs Kacper Glinicki (Legia Fight Club)

-43 kg: Miłosz Dąbrowa (HALNY Nowy Sącz) vs TBA

Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że klub HALNY będą reprezentowali tak dobrzy zwodnicy. Zachęcamy naszych klubowiczów do kibicowania przed telewizorami! Jednak jeżeli potrzebujecie mocniejszych wrażeń zawsze możecie z nami pojechać do Kleszczowa. Bilety są juz dostepne w recepcji klubu. Więcej informacji o gali znajdziecie na głownej stronie HFO.

Liczba odwiedzających:
[post-views]
1 613 komentarzy