O NAS

Klub Sportowy HALNY Nowy Sącz

Klub HALNY to ponad 10 lat tradycji

HALNY to klub, który ma swoją tradycję, istniejemy od 2007 roku. Przez ten czas trenowało u nas mnóstwo osób, ale każdego traktujemy indywidualnie, staramy się tworzyć rodzinny i luźny klimat.

Warto nas odwiedzić, i zobaczyć jaka atmosfera panuje na treningach, każda nowa osoba jest miło przyjęta i może pogadać z trenerami.

Nasz klub mieści się na ul. Borelowskiego 27 w ścisłym centrum Nowego Sączą.

Nazwa „HALNY” pochodzi od silnego wiatru (fenu) wiejącego w Tatrach i na Podhalu, którego podmuchy sięgają również do Nowego Sącza.

HALNY Stawia na rozwój!

Klub HALNY stawia przede wszystkim na rozwój młodych, którzy w przyszłości podbijać będą krajowe i światowe ringi. W Klubie mogą trenować dzieci już od 4 roku życia. Grupę dziecięcą prowadzą trenerzy z licencją Polskiego Związku Kickboxingu, będący jednocześnie członkami kadry narodowej.

Jak widać, nawet dzieci, stawiające pierwsze kroki w sztukach walki, mogą uczyć się od najlepszych, by w przyszłości stać się, tak samo jak ich trenerzy – Mistrzami Polski. Już od najmłodszych lat uczą się samodyscypliny i koncentracji oraz rozwijają swoją sprawność fizyczną.

Klub HALNY nieustannie poszerzając swoją działalność, dąży do popularyzacji aktywnego trybu spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież. Angażuje je we własny rozwój fizyczny i duchowy poprzez stawianie odpowiednich celów oraz pokazanie poszczególnych kroków, by pomoc przy ich realizacji.

Sporty walki wymagają od trenujących dużej koncentracji – przede wszystkim umiejętności skupienia uwagi na wykonywanym ćwiczeniu oraz kontroli własnych emocji.

Trenerzy, dzięki dopasowaniu i łączeniu odpowiednich ćwiczeń fizycznych, dążą do osiągnięcia dokładnie określonego wcześniej celu treningowego. Starają się, aby każdy z trenujących wykorzystał czas treningu jak najlepiej i zakończył go z pożądanym rezultatem.