• 9 sierpnia, 2018

Zapisy do klubu – informacje dla początkujących

halny w galerii trzy korony

Zapisy do klubu – informacje dla początkujących

Zapisy do klubu

Z początkiem września ruszają zapisy na wszystkie grupy treningowe w HALNYm. Nasz klub co roku organizuje powakacyjny nabór i jest to najlepszy czas aby zdecydować się przyjść do nas.

Od września wznawiamy treningi dla dzieci: Brazylijskie Jiu-Jitsu we wtorek i czwartek o 16.00, oraz Kickboxing w poniedziałek, środa i piątek o 16.00.

Grupa Początkująca Kickboxingu, MMA, Miuay Thai, Boksu i Brazylijskiego Jiu-Jitsu dla dorosłych jest gotowa na przyjęcie nowych osób!

Pierwszy trening jest za darmo!

Przychodząc na naszą salę treningową, już za pierwszą wizytą można spróbować jednorazowego, testowego treningu. Wystarczy mieć ze sobą strój (koszulka, spodenki, ręcznik) oraz podpisać potrzebne dokumenty na recepcji klubu.

zapisy halny

DLA KOGO?

W zajęciach mogą uczestniczyć WSZYSCY, szczególnie zapraszamy tych, którzy nie mieli wcześniej kontaktu ze sztukami walki. Zapraszamy do przeczytania wpisu na naszym blogu “DLACZEGO WARTO TRENOWAĆ..?”

Przed zapisaniem się do klubu  nie potrzeba dodatkowego przygotowania. Dostosujemy treningi do indywidualnej sprawności fizycznej, kondycji i siły. Każdy będzie mógł poczuć przyjemność z treningu jaką daje nasz program treningowy.

KIEDY PRZYJŚĆ?

Codziennie o 18.00 jest grupa rekreacyjna kickboxingu, która jest podstawowym treningiem dla nowych osób. Jeśli nie interesuje Cię kickboxing tylko inna sztuka walki to i tak zapraszamy w tym czasie, żeby pogadać z trenerami i zobaczyć atmosferę panującą w klubie.

Przychodząc na pierwszy trening wystarczy mieć ze sobą koszulkę i spodenki, więcej na temat ubioru można poczytać na naszym blogu –>  W CO SIĘ UBRAĆ NA TRENING?

Nie potrzeba specjalnego przygotowania, treningi grup początkujących są dla osób, które zaczynają swoją przygodę ze sportami walki, więcej na ten temat tutaj –> PIERWSZY TRENING, CZY MUSZĘ SIĘ WCZEŚNIEJ PRZYGOTOWAĆ?

Na początku nie potrzeba dodatkowego sprzętu, ale po nauce podstawowych technik, z czasem trzeba będzie zakupić m.in. rękawice.
Na naszym blogu można dowiedzieć się wszystkiego na temat rękawic do treningu –> RĘKAWICE JAKIE WYBRAĆ?

JAKI TRENING WYBRAĆ?

W menu strefa treningów –> RODZAJE TRENINGÓW dowiesz się wszystkiego na temat danej sztuki walki.

Zapraszamy wszystkich którzy chcą się pewnie czuć, dobrze wygladać lub spróbować swoich sił na ringu.

Na pierwszy trening można przyjść w dowolnym dniu tygodnia.

Zastanawiasz się dlaczego my i dlaczego w tym mieście to dobry pomysł? Poczytaj –> NOWY SĄCZ TO DOBRE MIASTO DO TRENOWANIA SPORTÓW WALKI

JAK KUPIĆ KARNET?

W siedzibie klubu (ul. Grunwaldzka 243), tam gdzie odbywają się zajęcia, jest recepcja w której można zakupić karnet. Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego, wówczas możesz kupić karnet nawet przez telefon!

Liczba odwiedzających:
[post-views]
2 471 komentarzy