• 7 lutego, 2018

Seminarium BJJ z Pawłem „Borisem” Kunyszem w HALNYm!

Seminarium BJJ z Pawłem „Borisem” Kunyszem w HALNYm!

Seminarium BJJ z Pawłem „Borisem” Kunyszem

W sobotę 3 lutego w naszym klubie obyło się seminarium Brazylijskiego Jiu-Jitsu z trenerem klubu Kaito Stalowa Wola, czarnym pasem Pawłem „Borisem” Kunyszem.

Podczas tego specjalnego treningu szczególna uwaga została zwrócona na presje oraz kontrolę przeciwnika w parterze.

Seminarium zostało podzielony na 3 części.

Seminarium BJJ z Pawłem Borisem Kunyszem„Pierwsza obejmowała część teoretyczną oraz zaprezentowanie odpowiednich technik, w drugiej zadaniówki, a całość została zakończona sparingami. Styl jaki reprezentuje Paweł Kunysz potrafi zamęczyć przeciwnika poprzez odpowiedni rozkład masy ciała oraz zmianę pozycji odbierając mu chęć do dalszej walki.” – powiedział Robert Lis trener Brazylijskiego Jiu-jitsu w HALNYm.

W zajęciach wzięli udział adepci naszej sekcji Brazylijskiego Jiu-Jitsu, BJJ Junior i 2 osobowa delegacja z Kaito Team Dębica.

Seminaria w HALNYm

Seminarium czyli szkolenie, rodzaj specjalnego treningu przeprowadzonego przez trenera z innego klubu, osobę z osiągnięciami jest bardzo ważne w rozwoju każdego zawodnika.

Dzięki takim treningom można nauczyć się nowych technik, lub poznać triki w których specjalizują się zapraszani trenerzy. Nasz klub organizuje co jakiś czas takie wydarzenia, dzięki czemu nasze sekcje nieustannie się rozwijają.

Dziękujemy za przekazaną wiedzę trenerowi Pawłowi Kunyszowi i zapraszamy ponownie do nas!

Liczba odwiedzających:
[post-views]
2 279 komentarzy