• 1 marca, 2018

HALNY w Bieszczadach czyli obóz zimowy HFO VII

HALNY w Bieszczadach czyli obóz zimowy HFO VII

Obóz zimowy 19-24 lutego 2018

W miejscowości Łodyna niedaleko Ustrzyk Dolnych, w samym sercu Bieszczad zorganizowaliśmy nasz kolejny obóz zimowy .

30 osobowa grupa miłośników sportów walki przebywała w ośrodku „Dębowa Gazdówka”. Celem wyjazdu były oczywiście mocne treningi, ale nie zabrakło dodatkowych atrakcji w postaci wypożyczenia skuterów śnieżnych, kąpieli w ruskiej bani, przebywania w saunie oraz korzystania z wyciągu narciarskiego.

Pomiędzy sesjami treningowymi odbyły się dwa szkolenia. Jedno z pierwszej pomocy, które poprowadził Sebastian Kuśtek – ratownik medyczny z wieloletnim stażem, oraz drugie na temat stresu przed walką i zbijania wagi przed zawodami, które omawiał Łukasz Pławecki – trener i zawodnik z dużym doświadczeniem.

OBÓZ HFO VII

obóz zimowy hfo Nasze obozy to przede wszystkim solidne treningi, które prowadzone są z głową, tak aby każdy mógł dać z siebie wszystko ale w granicach swoich możliwości. Dzięki luźnej atmosferze, za każdym razem nasza grupa się dobrze poznaje i klimat obozu jest bardzo przyjazny dla każdego. Dodatkowe zajęcia, wspólne posiłki i spędzone wieczory urozmaicają cały wyjazd, dzięki czemu czas płynie naprawdę szybko…można by powiedzieć że zdecydowanie za szybko 😉

„DĘBOWA GAZDÓWKA”

Zawsze staramy się wybrać miejsca w których będziemy czuć się dobrze, wyznacznikiem nie jest cena ale jakość. „Dębowa Gazdówka” znajduje się 10 km od Ukrainy, to prawdziwe Bieszczady, właścicielka obiektu to bardzo miła Pani, która starała się na każdym kroku aby wszystko było dla nas jak najlepiej przygotowane. Świetne jedzenie, oddzielny budynek dla naszej grupy, codzienny dostęp do sauny i ruskiej bani, wypożyczenie skuterów śnieżnych a nawet darmowe wejściówki na wyciąg narciarski – Dziękujemy!

Liczba odwiedzających:
[post-views]

Komentuj