• 1 stycznia, 2018

122 walki, 6 zorganizowanych imprez sportowych – HALNY wyniki z 2017!

122 walki, 6 zorganizowanych imprez sportowych – HALNY wyniki z 2017!

HALNY wyniki z 2017 roku!

2017 rok był dla nas bardzo udany, nasi zawodnicy w sumie stoczyli 122 walki (39 zawodowych i 83 amatorskie), zorganizowaliśmy 4 ligi sportów walki (NITUS EUROLIGA) i 2 zawodowe gale (HFO 3 i HFO 4).

Przeprowadziliśmy 2 egzaminy na stopnie szkoleniowe. W czasie wakacji zorganizowaliśmy obóz w Bieszczadach. Nasi zawodnicy walczyli w USA, Chinach i kilku krajach Europy.

Logo naszego klubu pojawiało się na największych organizacjach kickboxingu (Glory, Kunlun, Mix Fight).

Rozwój grup treningowych

Osiągnięcia naszych zawodników to wizytówka klubu, ale cieszy fakt, że grupy początkujące, rekreacyjne cały czas się rozwijają.

W 2017 roku nie prowadziliśmy żadnych akcji związanych z zapisami do klubu. Nie wyklejaliśmy miasta plakatami ani reklamowaliśmy się w jakiś specjalny sposób, nie musieliśmy. Na każdą grupę treningową mamy chętnych i musieliśmy poszerzyć naszą ofertę.

HALNY wyniki BJJ Nowy SączOd połowy roku wprowadziliśmy Brazylijskie Jiu-Jitsu dla dzieci. Zajęcia cieszą się popularnością a nasi młodzi zawodnicy w kimonach za niedługo jadą na pierwsze zawody. Poszerzyliśmy ofertę treningów personalnych. Odbywają się codziennie od 7 rano do późnych godzin wieczornych.

W sobotę stworzyliśmy więcej grup treningowych, poza Boksem, który nadal jest o stałej 10.00 godzinie, wprowadziliśmy sekcje zawodniczą dzieci 0 11.00, i sparingi dla wszystkich zawodników o 12.00.

Od stycznie powstała nowa grupa Brazylijskiego Jiu-Jitsu dla początkujących i grupa Boksu prowadzona przez nowego trenera.

Doposażyliśmy salę w nowy sprzęt treningowy renomowanych firm (tarcze, worki, manekiny itp.)

W naszej klubowej flocie samochodów pojawił się bus, który służy nam do wyjazdów na zawody, seminaria, szkolenia i do przewożenia potrzebnego sprzętu.

Przebudowaliśmy stronę internetową www.halny-treningi.pl i wprowadziliśmy możliwość zakupu karnetów do klubu przez internet na naszym sklepie www.sklep.halny-treningi.pl.

 

Organizacja gali HFO 3 i HFO 4

1 kwietnia w Nowym Sączu zorganizowaliśmy galę sportów walki „HFO 3 Fight for my City”. Jako organizatorzy stanęliśmy na wysokości zadania i odbiór wydarzenia był bardzo dobry.

Zapełniliśmy halę w 90%. Była to pierwsza profesjonalna gala w naszym mieście od dłuższego czasu. Samo przygotowanie sceny, ringu, oświetlenia i nagłośnienia trwało 3 dni.

halny wyniki

23 września również na hali MOSiR zorganizowaliśmy kolejną naszą galę: „HFO 4 Victourius City”. Tym razem hala była w 100% wypełniona kibicami. Pojedynki były na najwyższym poziomie. Oprócz walk w K-1 i MMA odbył się również pojedynek bokserski i nowość w Polsce – walki rycerskie.

W walce wieczoru Łukasz Pławecki wygrał przed własną publicznością pas i tytuł Mistrza Świata.

Obie gale odbiły się dużym echem w środowisku sportów walki i lokalnych mediach. Można by długo opisywać to co działo się podczas tych wydarzeń. Wszystkie walki są dostępne na naszym kanale YouTube.

NITUS EUROLIGA – 4 edycje w 2017 roku

halny wyniki nitus euroligaLigi Sportów Walki, którą organizujemy nieprzerwanie od maja 2016 roku stały się cyklicznymi imprezami sportowymi wpisanymi w kalendarz dla wielu klubów z całej Polski.

Z każdej edycji byliśmy zadowoleni ale Euroliga 7 okazała się rekordowa. Zgłosiło się 103 zawodników, walki trwały przez pełne 8 godzin!

Zawodnicy biorący udział przyjeżdżali do nas nawet z północnej Polski. Wielu fighterów postawiło pierwsze kroki na naszym ringu.

Oficjalnym sponsorem tytularnym ligi została firma NITUS i od 7 edycji zmieniliśmy nazwę na „NITUS Euroliga”. Dzięki tej współpracy możemy być spokojni o organizacje następnych zawodów.

HALNY na świecie

Nasi zawodnicy byli zapraszani na największe gale na świecie. 39 zawodowych pojedynków, które stoczyliśmy to imponujący wynik. Logo naszego klubu było widoczne w USA, Chinach, Niemczech, Słowacji i oczywiście w Polsce.

Łukasz Pławecki na GLORY24 lutego Łukasz Pławecki zawalczył dla organizacji Glory w Stanach Zjednoczonych . Udział w tej najbardziej prestiżowej organizacji kickboxingu był nie wątpliwie wyróżnieniem. Łukasz jako drugi Polak (pierwszy był Paweł Jędrzejczyk) miał okazji stanąć na ringu Glory.

Bartosz Zając 1 kwietnia walczył dla drugiej największej organizacji azjatyckiej -WLF. Walka w Chinach to dla każdego nie wątpliwie duże wydarzenie, ale reprezentowanie tam kraju, to duża presja.

Podczas gali HFO 3 w Nowym Sączu po raz kolejny można było zobaczyć naszych zawodników, którzy w sumie stoczyli 9 walk.

Kunlun to największa azjatycka organizacja kickboxingu, na jej ringu Łukasz Pławecki walczył w połowie lipca.

Gala HFO 4 w Nowym Sącz to kolejne wydarzenie na którym można było zobaczyć naszych zawodników. 23 września aż 13 naszych fighterów stanęło do walki. Pas i tytuł Mistrza Świata organizacji IPCC wywalczył Łukasz Pławecki.

HALNY wyniki 20174 listopada na gali Irlandzkiego organizatora „Celtic Gladiator 15”, do walki po raz kolejny zostali zakontraktowani nasi zawodnicy: Miłosz Dąbrowa, Bartosz Zając, Tomasz Mozdyniewicz, Marcin Nawalaniec, Konrad Mikołajczyk, Maciej Szczepaniak. W walce wieczoru o pas i tytuł mistrza organizacji walczył i wygrał Łukasz Pławecki.

22 listopada w Warszawie odbyła się gala „Granda Pro V” na której walczyli Norbert Job i Patryk Fyda.

2 grudnia we Frankfurcie odbyła się gala Mix Fight 23, walczyli Bartosz Zając i Witold Myjak.

16 grudnia na gali MFC 13 w Nowej Soli, Łukasz Pławecki zwyciężył w walce wieczoru zdobywając pas i tytuł mistrza organizacji.

„Ministry Of Fight 3” w Słowackim mieście Bańska Bystrzyca to ostatnia gala w 2017 roku w której wzięli udział nasi zawodnicy. 27 grudnia, do walki zakontraktowani zostali Sebastian Ferenc i Witold Myjak.

HALNY Charytatywnie

motomikołajeW 2017 roku jak i latach poprzednich udzielaliśmy się w różnych akcjach charytatywnych. Przekazywane przez nas bony na treningi, sprzęt sportowy i gadżety klubowe był licytowane przez mnóstwo ludzi co przyniosło sporo pieniędzy dla potrzebujących.

Akcja „Motomikołaje HALNY i przyjaciele” odniosła ogromny sukces. Przeprowadziliśmy zbiórkę artykułów szkolnych, zabawek i słodyczy dla dzieci. Później przez 2 dni wspólnie z przyjaciółmi klubu pakowaliśmy prezenty. Przez 9 dni były rozwożone do 150 rodzin w okolicach Nowego Sącza. Ponadto 6 grudnia w dzień Św. Mikołaja rozdawaliśmy paczki na rynku w Nowym Sączu. Ogółem udało sie nam rozdać około tysiąca prezentów.

Przeprowadzone Seminaria

Nasz trener – Łukasz Pławecki prowadził seminaria szkoleniowe w klubie Copacabana Warszawa i Spartan Jasło.

Mieliśmy więcej zaproszeń do prowadzenia tego typu szkoleń ale z powodu braku czasu nie udało się do wszystkich pojechać.

Z wiedzy i doświadczenia Łukasza skorzystało w sumie ponad 150 osób uczestniczących w tych wydarzeniach.

Statuetki „Złoty HALNY” rozdane!

wigilia klubowa 2017Po raz pierwszy wręczaliśmy statuetki wyróżniające ludzi mających wkład w rozwój klubu.

Podczas uroczystej wigilii klubowej nagrodziliśmy 11 osób, rozpoczynając tradycję, która będzie odbywać się co roku.

Wśród osób, które potrzymali wyróżnienia byli sponsorzy, trenerzy, zawodnicy i przyjaciele klubu.

Dziękujemy jeszcze raz za wszystko co dla nas robicie i że jesteście z nami!

Naszym zdaniem, wybraliśmy…

Najbardziej widowiskowa walka:

Norbert Job vs Grzegorz Steć na gali Granda Pro V. Od początku do końca walki wymiany „cios za cios”.

Sekcja która najbardziej sie rozwinęła:

– Brazylijskie Jiu-jitsu, nowa grupa dzieci cieszy się sporym zainteresowaniem, od stycznia 2018 startujemy z nową grupą dla początkujących.

Najbardziej obiecujący zawodnik:

Sebastian Ferenc – ten 17-sto latek kilka ostatnich walk wygrał przed czasem. 27 grudnia miał debiut na gali zawodowej i zwyciężył w 1 rundzie przez nokaut.

Najwięcej walk stoczył:

Łukasz Pławecki – 5 zawodowych (Glory, Kunlun, HFO, Celtic Gladiator, MFC).

Największa grupa treningowa:

MMA – na każdym treningu nie zależnie od tego jaki jest dzień tygodnia zawsze praktycznie pełna sala.

Nokaut roku:

Bartosz Zając na gali HFO 4 – szybki nokaut w wykonaniu naszego zawodnika w pierwszej rundzie walki.

Pełne wyniki sportowe z 2017 roku:

 • Zawodowe walki na gali “Ministry Of Fight 3”. Walczyli nasi zawodnicy: Witold Myjak i Sebastian Ferenc. Bańska Bystrzyca, Słowacja 27.12.2017
 • Zawodowa walka na gali MFC 13 w Nowej Soli. Łukasz Pławecki wygrał przez nokaut w pierwszej rundzie i zdobył pas i tytuł Mistrza Organizacji, tym samym jako pierwszy Polak w historii polskiego kickboxingu zdobył 3 pasy Mistrza Świata w 3 miesiące. Gala była transmitowana na kanale telewizyjnym Fightbox. Nowa Sól 16.12.2017
 • Organizacja ligi sportów walki “NITUS Euroliga vol. 7”. Z naszego klubu startowało 5 zawodników: Leon Łęczycki, Witold Myjak, Rafał Niedźwiedź, Sebastian Ferenc, Tomasz Aleksander, większość z nich wygrała swoje walki. Na zawody zgłosiło się 72 zawodników z różnych miast całej Polski. Jasło 9.12.2017
 • Zawodowe walki na gali “Mix Fight” we Frankfurcie (Niemcy). Walczyli nasi zawodnicy: Bartosz Zając i Witold Myjak. Gala była transmitowana na kanale telewizyjnym Fightbox. Frankfurt 2.12.2017
 • Organizacja Seminarium z Hunterem Ewaldem, Mistrzem Świata w Brazylijskim Jiu-Jitsu. W tym wydarzeniu wzięło udział 60 osób z kilku klubów Małopolski i Podkarpacia. 26.11.2017 Nowy Sącz
 • Udział i wygrane walki na XIII Lidze Brazylijskiego Jiu-Jitsu. Nasie zawodnicy zdobyli: Justyna Smoleń złoto w Gi, Karol Bałuszyński srebro w Gi, Ania Lelito srebro w Gi i srebro w No Gi, Adrian Oleksy brąz w Gi, Dominik Janur brąz w Gi i brąz w No Gi, Paweł Janur brąz w Gi i Brąz w NoGi. Kraków 19.11.2017
 • Walka zawodowa na gali “Granda Pro V”. Zawodnicy naszego klubu – Norbert Job i Patryk Fyda, walczyli podczas gali w Warszawie “Granda Pro V”. 18.11.2017 – Warszawa.
 • Podpisanie porozumienia o współpracy z ZS Strzelec OSW Jednostka Strzelecka 2006. Porozumienie na celu wspólne promowanie sportu, zdrowego trybu życia i nauki samoobrony wśród dzieci i młodzieży. Na mocy tego dokumenty w 2018 roku zostanie otwarta sekcja HALNY Combat w Szkole “Strzelec”. 10.11.2017 – Nowy Sącz
 • Organizacja akcji charytatywnej dla dzieci “Motomikołaje HALNY i przyjaciele”, prowadziliśmy 3 tygodniową zbiórkę przedmiotów szkolnych, zabawek i słodyczy z których zrobiliśmy ponad 5000 paczek, następnie przez 9 dni rozwoziliśmy je do potrzebujących. 6 grudnia w dzień Świętego Mikołaja rozdaliśmy ponad 1000 paczek na rynku w Nowym Sączu. 10.11-6.12.2017
 • Zawodowe walki na gali “Celtic Gladiator 15”. Walczyli zawodnicy naszego klubu: Bartosz Zając, Tomasz Mozdyniewicz, Marcin Nawalaniec, Przemysław Pawlak, Konrad Mikołajczyk, Miłosz Dąbrowa oraz Łukasz Pławecki wygrał na punkty w walce wieczoru i zdobył pas i tytuł Mistrzowski tej Irlandzkiej organizacji. Gala była transmitowana na kanale telewizyjnym Polsat Sport. 4.11.2017 Nowy Sącz
 • Organizacja Gali Sportów Walki “HFO 4 Victourius City” 23 września 2017 w Nowym Sączu na Hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej, zakończona wielkim sukcesem i bardzo dobrymi opiniami wśród kibiców oraz mediów. Na gali wystąpiło 12 zawodników klubu HALNY, mieszkańcy Nowego Sącza. Miłosz Dąbrowa, Maciej Kucharski, Maciej Szczepaniak, Konrad Mikołajczyk, Tomasz Mozdyniewicz, Przemysław Pawlak, Norbert Job, Witold Myjak, Bartosz Zając, Bogdan Zając. W walce wieczoru o pas Mistrza Świata Organizacji IPCC w kickboxingu walczył i wygrał Łukasz Pławecki. Impreza odbyła się pod patronatem prezydenta miasta Nowy Sącza Ryszarda Nowaka, Nowy Sącz 23.09.2017
 • Organizacja ligi sportów walki “NITUS Euroliga vol. 6″, z klubu HALNY startowało 12 zawodników, a większość z nich to osoby walczące pierwszy raz. Na zawody zgłosiło się rekordowa liczba osób bo aż 103 zawodników. Nowy Sącz 09.09.2017
 • Organizacja obozu sportowego “Obóz HFO 8” w którym wzięło udział 20 osób z naszego klubu. 20-27.08.2017 – Ustrzyki Dolne.
 • Zawodowa walka Łukasza Pławeckiego na gali “Kunlun Fight 64” w Chinach. Łukasz jako jedyny walczył kilkukrotnie dla tej największej azjatyckiej organizacji. Changqing – Chiny 15.07.2017
 • Wygrane walki na lidze sportów walki “ALMMA – Amatorska Liga MMA”, walczyli na zasadach MMA: Krzysztof Lelito 1 Miejsce (dwie walki), Alicja Frączek 3 Miejsce (dwie walki), Marcin Salamon 4 Miejsce (trzy walki),Rafał Wielosik (jedna walka), oraz w Brazylijskim Jiu-Jitsu: Damian Faron 1 Miejsce (dwie walki), Anna Lelito 2 Miejsce (dwie walki), Tomasz Mozdyniewicz 2 Miejsce (dwie walki), Jurków 8.07.2017
 • Organizacja ligi sportów walki “Euroliga HFO vol. 5”. Z naszego klubu wystartowali i wygrali swoje walki: Rafał Niedźwiedź, Witold Myjak, Miłosz Dąbrowa, Marcel Piekarz, Paweł Klimczak, Filip Tokarz, Maciej Kucharski, Mateusz Puch, Sebastian Ferenc, Alicja Frączek, Marcel Kucharski, Dodatkowo tytuł Najlepszy Junior zawodów” otrzymał nasz zawodnik – Sebastian Ferenc, 03.06.2017 Nowy Sącz
 • Walka zawodników na gali zawodowej “MINISTRY OF FIGHT” na Słowacji. Norbert Job wygrywa z Atilln Garamszecghy, Maciej Szczepaniak przegrywa z Jozef Ries
  20.05.2017 Bańska Bystrzyca, Słowacja
 • Organizacja i przeprowadzenie egzaminu na stopnie szkoleniowe w kickboxingu, pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu. Aż 51 osób uczestniczyło w Egzaminie 10.05.2017 Nowy Sącz
 • Udział i wygrane w Mistrzostwach Polski Low Kick, wystartowało dwóch zawodników klubu HALNY – Witold Myjak i Julia Kiesiewicz, obie osoby zostały Vice Mistrzami Polski Kickboxingu. 21-23.04.2017 Nowy Targ
 • Walka na gali zawodowej “WLF” w Chinach. Nasz zawodnik – Bartosz Zając zawalczył na drugiej największej azjatyckiej organizacji, przeciwnikiem był: Yang Kusha.
  01.04.2017 Chiny
 • Organizacja Gali Sportów Walki HFO 3 “Fight for my City” 1 Kwietnia 2017 w Nowym Sączu na Hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej, zakończona wielkim sukcesem i bardzo dobrymi opiniami wśród kibiców oraz mediów. Na gali wystąpiło 10 zawodników klubu HALNY, mieszkańcy Nowego Sącza. Karolina Skrzypiec, Julia Kiesiewicz, Miłosz Dąbrowa, Maciej Kucharski, Maciej Szczepaniak, Konrad Mikołajczyk, Tomasz Mozdyniewicz, Przemysław Pawlak, Norbert Job. Impreza odbyła się pod patronatem prezydenta miasta Nowy Sącza Ryszarda Nowaka, Nowy Sącz 01.04.2017
 • Udział w Mistrzostwach Polski MMA, Vice Mistrzynią zostaje Alicja Frączek, 4 miejsce zdobywa Krzysztof Lelito. Walki toczyli również Damian i Rafał Wielosik oraz Łukasz Stec
 • Wygrane pojedynki zawodników HALNY na Euroliga HFO vol. 4: Julia Majocha, Kiesiewicz Julia, Karolina Skrzypiec, Aleksandra Nowacka, Witek Myjak, MArcelian Kucharski, Dominik Aleksander, Witek Myjak, Maciej Szczepaniak, Norbert Job,
 • Organizacja ligi sportów walki “Euroliga HFO vol. 4”, z klubu HALNY startowali: Maciej Szczepaniak, Norbert Job, Przemysław Pawlak, Witold Myjak, Julia Kiesiewicz, Karolina Skrzypiec, Aleksandra Nowacka, Miłosz Dąbrowa, Julia Majocha, Maciej Kucharski, Marcelian Kucharski, Krzysztof Brzeski. Wyróżnienia dla zawodników naszego klubu:  Tytuł Najlepszy Klub, Najlepszy Zawodnik Junior: Julia Majocha,
  Najlepszy Senior: Norbert Job 
  5.03.2017 Nowy Sącz
 • Walka na gali zawodowej “Glory 38” w Stanach Zjednoczonych. Łukasz Pławecki zawalczył dla najbardziej prestiżowej organizacji na świecie –  GLORY. Chicago, USA 24.02.2017
Liczba odwiedzających:
[post-views]

Komentuj