SIŁOWNIA

Nowoczesny sprzęt i miła atmosfera

SIŁOWNIA HALNY

Nowoczesny sprzęt markowych firm, strefa cardio, wolnych ciężarów i strefa maszyn robią wrażenie na naszych klubowiczach. Jednak nie stoimy w miejscu i cały czas inwestujemy w rozwój naszego klubu, dlatego każdego miesiąca przybywa nam wyposażenia. Stawiamy na jakość i dlatego stopniowo rozwijamy każdą ze stref naszej siłowni.

Strefa Cardio

Nasze bieżnie, orbitreki czy rowerki wyposażone są interaktywne, dotykowe ekrany, na których można m.in. włączyć wycieczkę w górach, oglądnąć serial, sprawdzić pocztę czy poczytać coś w internecie. Dzięki temu trening cardio nie jest nudny. Można tworzyć własne treningi i zapisywać je. Nasze bieżnie dają możliwość przebiegnięcia włączonej trasy z automatyczną zmianą konta nachylenia (jest możliwe nawet zbieganie), dzięki czemu można poczuć jak to jest np. wybiegnąć na Kasprowy.

Wolne Ciężary

Strefa wolnych ciężarów to ławeczki, gryfy, hantle, bramy itp sprzęt na który nakłada się obciążenie. Posiadamy ławki, sztangi i obciążenie z certyfikatem do zawodów.

Strefa Maszyn

20 maszyn ze stosem to idealne miejsce do treningu dla tych mniej doświadczonych ale również dla tych którzy uzupełniają swój specjalistyczny trening. Nowe maszyny gwarantują komfort treningu. Dzięki tej strefie można wykonać trening na każdą partię mięśni, nie martwiąc się o kontuzje czy poprawność techniki. Dużym plusem jest sporo maszyn na nogi, które w każdym klubie cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród kobiet.