• 28 grudnia, 2017

Wigilia klubowa 2017, rozdane statuetki „Złoty HALNY”

wigilia klubowa 2017

Wigilia klubowa 2017, rozdane statuetki „Złoty HALNY”

Wigilia klubowa 2017

W piątek 22 grudnia w Hotelu Ibis odbyło się wigilijne spotkanie przyjaciół i sympatyków naszego klubu. Pierwszy raz rozdaliśmy statuetki „Złoty Halny” dla najbardziej zasłużonych osób. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w imprezie.
Kto był ten wie, że potrafimy miło spędzać czas 😉

75 osób, które wzięły udział w naszej wigilii mogą wysłuchać podsumowania tego roku o raz planów na następny 2018 rok. Łukasz Pławecki i Michał Górski opowiadali w dużym skrócie, bo naprawdę trzeba sporo czasu, żeby szczegółowo podsumować ten rok.

2017r. obrazowo i w skrócie:

Nie wątpliwym sukcesem były imprezy sportowe, które organizowaliśmy:

 • 5 edycji lig w których wzięło udział kilkaset zawodników z całej Polski,
 • zorganizowaliśmy gale zawodowe HFO 3 i HFO 4, w których walczyli nasi zawodnicy, z Polski i ze świata. Oba eventy przyciągnęły tłumy ludzi. Przy HFO 4 sprzedaliśmy komplet biletów.
 • zorganizowaliśmy obóz sportowy oraz kilka wyjazdów klubowych za granicę.

Nasi zawodnicy walczyli po całym świecie: m.in: Stany Zjednoczone, Chiny, Niemcy.
Stoczyliśmy łącznie równe 40 walk zawodowych. Większość z nich była transmitowana przez telewizję. Wywalczyliśmy tytuł Mistrza Świata.

Plany na 2018 rok:

 • Planujemy zorganizować 9 imprez sportowych, 7 lig i dwie gale, pierwsza z nich już 5 maja w Nowym Sączu.
 • Organizacja dwóch obóz sportowych: zimowy i letni.
 • Rozszerzenie oferty treningowej o nowe grupy Boksu i BJJ
 • Zwiększenie ilości zawodników i stworzenie grupy zawodowej HALNY Fighters
 • Oczywiście utrzymanie wysokiego poziomu prowadzenia treningów i całego klubu.

Pierwszy raz w historii wprowadziliśmy i wręczyliśmy nagrody „Złoty HALNY” za zaangażowanie w rozwój i godne reprezentowanie naszego klubu.

Statuetki „Złoty HALNY” otrzymali:

 1. Właściciel firmy ISPL Medical – Pan Tomasz Malczewski
  Tomek jest prawdziwym mecenasem sportu, dzięki któremu osiągnęliśmy największe sukcesy. Nieustannie wspierana nasz klubu przez ostatnie kilka lat. Lata z nami na do najdalszych zakątków świata i udziela się nawet w narożniku podczas walk.
 2. Właściciel firmy Kran-Serwis – Pan Jerzy Dąbrowa
  Dzięki wsparciu jakie otrzymaliśmy od firmy Kran-Serwis, mogliśmy zrobić dwie ostanie gale HFO na takim poziomie jaki wszyscy widzieli. Pomoc, którą zaoferował naszym zawodnikom przełożyła się na wielkie sukcesy sportowe.
 3. Właściciel firmy Dromader – Pana Bogdan Zając
  Bogdan od dawna łączy pasję do sportu z biznesem. Nie jednokrotnie pomógł nam w wyjazdach na zawody, czy w wyposażeniu sali treningowej. Ponad to ta nagroda należy mu się jako najstarszemu zawodnikowi naszego klubu, który pokazał że wiek nie ma znaczenia a liczy się serce do walki.
 4. Radny Miasta Nowy Sącz Pan Tadeusz Gajdosz
  Pan Tadeusz sam zaproponował nam pomoc przy wielu sprawach organizacyjnych, zarekomendował nas wielokrotnie w urzędzie miasta, użył swoich kontaktów aby gale, który organizujemy były na najwyższym poziomie. Nie oczekując niczego w zamian pomógł wile razy naszemu klubowi.
 5. Komendant Główny Związku Strzeleckiego Strzelec – Pan Sławomir Szczerkowski
  Dzięki nie dawno podpisanym porozumieniem ze Związkiem Strzeleckim Strzelec nasz klub jest poziom wyżej. Wzajemna współpraca będzie procentować w najbliższych latach.
 6. Trenera grupy MMA – Pan Rafał Wilk
  Kiedy w kilka lat temu otwieraliśmy grupę MMA nie oczekiwaliśmy takiego sukcesu jaki jest teraz. Dzięki zaangażowaniu i odpowiedniemu podejściu do prowadzenia zajęć, nasze treningi Mieszanych Sztuk Walki bardzo się rozwinęły. MMA w Nowym Sączu stało się popularne i kojarzone z naszym klubem.
 7. Trener grupy Brazylijskiego Jiu-Jitsu – Pan Robert Lis
  Nasza grupa BJJ bardzo rozwinęła się w ostatnich latach, sukcesy na zawodach, wprowadzenie zajęć dla dzieci, oraz rozszerzenie oferty o kolejne treningi dla początkujących to nie wątpliwie zaangażowanie i wkład Roberta.
 8. Zawodnik naszego klubu – Bartosz Zając
  Bartosz jest z nami praktycznie od początku. Za niedługo minie 10 lat jak nas reprezentuje. Ma na swoim koncie kilkadziesiąt walk na całym świecie. Jest przykładem wytrwałości i lojalności klubowej. Daje przykład wielu młodym zawodnikom.
 9. Trener i zawodnik naszego klubu – Marcin Krok
  Marcin pomimo pracy i obowiązków rodzinnych jest zawsze wszędzie tam gdzie HALNY. Jego zaangażowanie jest ogromne, pomaga nam we wszystkich eventach, jeździ na zawody, tarczuje oraz oczywiście prowadzi treningi. Jako zawodnik stoczył kilka walk i napewno jeszcze wiele przed nim.
 10. Zawodnik naszego klubu – Norbert Job
  Norbert pomimo wieku zasłużył się bardzo naszemu klubowi, reprezentując nasz wielu galach i zawodach sportowych. W swojej karierze ma już kilkanaście walk a dopiero co nie dawno odebrał prawo jazdy 😉 Jest przykładem młodego zawodnika, który profesjonalnie podchodzi do swojej kariery.
 11. Menadżer klubu i dyrektor organizacji HFO – Michał Górski
  Ponad 4 lata pracy Michała w naszym klubie, przyniosły wiele sukcesów. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu i ciągle nowym pomysłom klub nieustannie się rozwija.

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy za przybycie i życzymy Szczęśliwego Nowego Roku!

Liczba odwiedzających:
[post-views]
2 789 komentarzy