• 31 grudnia, 2018

6 imprez sportowych, 2 obozy, 114 walk – HALNY wyniki 2018 roku!

hfo 5

6 imprez sportowych, 2 obozy, 114 walk – HALNY wyniki 2018 roku!

HALNY wyniki 2018 roku!

2018 rok był dla nas bardzo udany, nasi zawodnicy w sumie stoczyli 114 walk (18 zawodowych i 96 amatorskich), zorganizowaliśmy zawodową galę HFO 5, aż 5 edycji lig sportów walki NITUS EUROLIGA 8,9,10,11,12, oraz 2 obozy sportowe.

W czasie ferii zimowych i wakacji zorganizowaliśmy obozy sportowe w Bieszczadach, oraz podczas przygotowań zawodników do gali HFO 5 organizowaliśmy 3 krotnie zgrupowania w Centralnym Ośrodku Przygotowań w Zakopanem. Nasi zawodnicy trenowali również w Tajlandii oraz uczestniczyli w wielu seminariach (szkoleniach) na terenie Polski.

Logo naszego klubu pojawiało się na jednych z największych organizacji sportów walki w kraju (FEN i MFC).

Rozwój grup treningowych

Osiągnięcia naszych zawodników to wizytówka klubu, ale cieszy fakt, że grupy początkujące, rekreacyjne cały czas się rozwijają.

W 2018 roku nie prowadziliśmy żadnych dużych akcji związanych z zapisami do klubu. Nie wyklejaliśmy miasta plakatami ani nie reklamowaliśmy się w jakiś specjalny sposób, nie musieliśmy.
Nasze grupy treningowe mają cały czas chętnych i musieliśmy nieco zmienić naszą ofertę.

halny wyniki 2018

 

Od połowy roku wprowadziliśmy Brazylijskie Jiu-Jitsu dla zaawansowych oraz tak samo zrobiliśmy w przypadku BJJ dla dzieci. Zajęcia cieszą się popularnością a nasi zawodnicy w kimonach uczestniczą z sukcesami w różnych zawody.

Poszerzyliśmy ofertę treningów personalnych. Odbywają się codziennie od 7 rano do późnych godzin wieczornych, oraz w soboty.

Doposażyliśmy salę w nowy sprzęt treningowy renomowanych firm (tarcze, worki itp. specjalistyczny sprzęt)

Nawiązaliśmy współpracę z marką LEONE która produkuje wysokiej jakości sprzęt do sportów walki (od 1947 roku), dzięki czemu mamy w klubie pełne półki potrzebnego sprzętu po cenach producenta.

Do grona naszych stałych partnerów i sponsorów dołączyła firma Vitberg z Nowego Sącza, która zainstalowała u nas na sali 2 profesjonalne stanowiska do wibroterapii.

 

Organizacja gali HFO 5

27 października w Nowym Sączu zorganizowaliśmy profesjonalną galę sportów walki „HFO 5”. Jako organizatorzy stanęliśmy na wysokości zadania i odbiór wydarzenia był bardzo dobry.

Zapełniliśmy halę w 100% co nikomu wcześniej nie udało się przy tego typu imprezie sportowej. Była to pierwsza gala w naszym mieście, która miała aż tak duży odbiór i zasięg widzów. Samo przygotowanie sceny, ringu, oświetlenia i nagłośnienia trwało 3 dni.

halny wyniki 2018

 

Na zasadach K-1 i MMA walczyło 11 naszych zawodników, aż 9 z nich wygrało swoje pojedynki. Każdy zaprezentował wysoką formę fizyczną i charakter prawdziwego sportowca.

W walce wieczoru Łukasz Pławecki wygrał przed własną publicznością pas i tytuł Mistrza Świata.

NITUS EUROLIGA – 5 edycji w 2018 roku

halny wyniki nitus euroliga

 

Ligi Sportów Walki „NITUS Euroliga”, które organizujemy nieprzerwanie od maja 2016 roku stały się cyklicznymi imprezami sportowymi wpisanymi w kalendarz dla wielu klubów z całej Polski.

Z każdej edycji byliśmy zadowoleni, wprowadziliśmy transmisje on-line oraz oraz zaczęliśmy prowadzić profesjonalny ranking, który wyłoni mistrzów danej kategorii wagowej.

We wszystkich zawodach uczestniczyło około 400 zawodników! Zawody odbywały się w 4 miastach: nasz Nowy Sącz, Nowy Targ, Jasło i Czudec.

Zawodnicy biorący udział przyjeżdżali do nas nawet z północnej Polski. Wielu fighterów postawiło pierwsze kroki na naszym ringu.

Oficjalnym sponsorem tytularnym ligi od dwóch lat jest firma NITUS i w 2019 roku ta współpraca będzie kontynuowana. Dzięki temu możemy być spokojni o organizacje następnych zawodów.

HALNY na świecie

Nasi zawodnicy co roku uczestniczą w różnych sportowych wyjazdach na całym świecie.

Łukasz Pławecki mistrz FEN

W marcu Łukasz Pławecki przebywał i trenował w Tajlandii, później przez okres kilku dni w Chinach, gdzie miał walczyć dla organizacji Kunlun Fight.

We wakacje jeden z naszych adeptów – Jakub Niemas, również trenował na obozie Muay Thai w Tajlandii.

28 maja na gali Irlandzkiego organizatora „Celtic Gladiator 20”, do walki zostali zakontraktowani nasi zawodnicy: Krzysztof Lelito, Maciej Szczepaniak i Tomasz Mozdyniewicz.

Tego samego dnia w Warszawie odbyła się gala „Granda Pro VI” na której walczył Przemysław Pawlak.

25 maja Łukasz Pławecki walczył dla organizacji Fight Exclusive Night. Stawką pojedynku był pas i tytuł mistrzowski. Walka zakończyła się zwycięstwem naszego zawodnika. Gala była transmitowana na żywo przez telewizję Polsat.

Podczas gali MFC, 23 września ponownie na ringu stanął Łukasz Pławecki, tym razem w jednej z walk wieczoru pokonał doświadczonego rywala z Rumunii i zdobył aż 3 mistrzowskie tytuły, 3 różnych federacji: ISKA, WKA i MFC. Transmisja wydarzeni była prowadzona na żywo przez największą stację telewizyjną sportów walki – FightBox.

HALNY Charytatywnie

halny wyniki 2018

 

W 2018 roku jak i latach poprzednich udzielaliśmy się w różnych akcjach charytatywnych. Przekazywane przez nas bony na treningi, sprzęt sportowy i gadżety klubowe był licytowane przez mnóstwo ludzi co przyniosło sporo pieniędzy dla potrzebujących.

Do niewątpliwie udanych i szeroko zakrojonych akcji można zaliczyć bicie Rekordu Polski w najdłuższym maratonie bokserkim, który zorganizowała fundacja GARDA a my wzieliśmy w nim udział.

Przez ponad 20 godzin na naszym ringu rozłożonym w Galerii 3 Korony, ludzie z klubu oraz przypadkowi przechodnie uderzali non stop w worek bokserski. Podczas tego heppeningu  przeprowadzona została zbiórka pieniędzy, która zakończyła się dużym sukcesem.

Nikomu nie odmówiliśmy, zawsze staramy się pomagać potrzebującym. W naszym klubie często można zobaczyć puszkę do której wrzucane są dobrowolne datki na różne cele charytatywne.

 

Przeprowadzone Seminaria Szkoleniowe

seminarium halny wyniki 2018

Nasz trener – Łukasz Pławecki prowadził seminaria szkoleniowe w klubie Spartan Jasło i Kaito Stalowa Wola. Dzielił się tam swoja wiedzą z grupą ponad 100 osób.

My zorganizowaliśmy seminaria z Tomaszem Drwalem (MMA) – pierwszym Polakiem walczącym dla organizacji UFC i Pawłem Kunyszem (Brazylijskie Jiu-Jitsu) posiadającym czarny pas.

 

Statuetki „Złoty HALNY” rozdane!

Złoty HALNY 2018

Po raz kolejny wręczaliśmy statuetki wyróżniające ludzi mających wkład w rozwój klubu.

Podczas uroczystej wigilii klubowej nagrodziliśmy 6 osób, podtrzymując coroczną tradycję.

Gośćmi honorowymi naszego spotkania byli Prezydent Miasta Nowego Sącza Pan Ludomir Handzel, oraz Radni Tadeusz Gajdosz i Krzysztof Krawczyk.

Wśród osób, które otrzymały wyróżnienia byli sponsorzy, zawodnicy i przyjaciele klubu:

 • Prezydent miasta Nowego Sączu –Ludomir Handzel
 • Nasz klubowy lekarz – Katarzyna Maleczewska
 • Dyrektor Hotelu Ibis – Krzysztof Kos
 • Przyjaciel naszego klubu, który zawsze stoi nam w narożniku – Wojciech Szyszka
 • Najmłodszy zawodnik naszego klubu, który w wieku 10 lat ma na koncie już 10 ringowych walk – Miłosz Dąbrowa
 • Wychowanek naszego klubu, zawodnik MMA z wieloma sukcesami – Konrad Mikołajczyk

 

Dziękujemy jeszcze raz za wszystko co dla nas robicie i że jesteście z nami!

Naszym zdaniem, wybraliśmy…

Najbardziej widowiskowa walka:

Kamil Janik podczas gali NKSW w Nowy Targu, od początku cios za cios, zakończona remisem.

Sekcja która najbardziej sie rozwinęła:

Brazylijskie Jiu-jitsu, nowa grupy dzieci oraz dorosłych cieszą się cały czas dużym zainteresowaniem.

Najbardziej obiecujący zawodnik:

Miłosz Dąbrowa – ten 11-sto latek stoczył już 10 walkę w swojej karierze, większość tych walk była na galach zawodowych.

Największa grupa treningowa:

Kickboxing – na każdym treningu nie zależnie od tego jaki jest dzień tygodnia zawsze praktycznie pełna sala.

Nokaut roku:

Łukasz Pławecki vs Waldemar Wiebe na gali HFO 5. Zakończona w 3 rundzie mocnym prawym sierpem i ciężkim nokautem.

HALNY wyniki 2018 roku:

 • Walki podczas Turnieju Brazylijskiego Jiu-Jitsu dla dzieci, swoje kategorie wygrali: Dawid Michalik, Olaf Piętka, Kacper Szołdra, 27.01.2018 Stalowa Wola
 • Organizacja ligi sportów walki “NITUS Euroliga 8”, walczyło 10 naszych zawodników, wygrali: Marcin Krok, Norbert Job, Marcelian Kucharski, Paweł Jasiński, Sebastian Ferenc, Konrad Małek, Grzegorz Młynarczyk, zremisował Miłosz Dąbrowa 3.02.2018 Nowy Sącz
 • Organizacja seminarium szkoleniowego w Brazylijskim Jiu-Jitsu z Pawłem Kunyszem – czarnym pasem, 3.02.2018 Nowy Sącz
 • Organizacja letniego zimowego “HFO 8” dla zawodników klubu, 26 osób przebywało przez tydzień w Bieszczadach, gdzie szkoliło się do zbliżających się walk, 19.02.2019 Ustrzyki Dolne
 • Walki podczas 24 ligi Brazylijskiego Jui-Jitsu w Krakowie, Justyna Smoleń złoto w kategorii “Gi”, Ania Lelito srebro w kat. “Gi” i srebro w kat. “No Gi”, Dominik Janur brąz w kat. “Gi”, 3.03.2018 Kraków
 • Walki w lidze sportów walki “WLF Wisła Kraków”, zwycięża Norbert Job, 24.03.2018 Kraków
 • Organizacja ligi sportów walki “NITUS Euroliga 9”, walczyło 4 naszych zawodników, wygrali: Rafał Niedźwiedź, Miłosz Dąbrowa, Tomasz Aleksander, Kamil Janik, 28.05.2018 Jasło
 • Walka na gali zawodowej “Granda Pro 6”, walczył Przemysław Pawlak, 28.05.2018 Warszawa
 • Walka na gali zawodowej “Cetlic Gladiator 20”, Maciej Szczepaniak i Krzysztof Lelito zwyciężyli swoje pojedynki, 28.05.2018 Olsztyn
 • Organizacja seminarium szkoleniowego z Tomaszem Drwalem, pierwszym Polakiem walczącym w UFC, 18.05.2018 Nowy Sącz
 • Walka i zdobycie tytułu i pasa Mistrza organizacji FEN, w wadze półśredniej -77kg przez Łukasza Pławeckiego, walka transmitowana na przez telewizję Polsat, gala „FEN 21” Wrocław, 25.05.2018
 • Walka w gali zawodowej “NKSW Nowy Targ”, zremisował swoją walkę Kamil Janik, 2.06.2018 Nowy Targ
 • Organizacja ligi sportów walki “NITUS Euroliga 10”, walczyło 4 naszych zawodników, wygrał Rafał Niedźwiedź, zremisowali: Arkadiusz Job, Oskar Basiaga i Kamil Basiaga, 2.06.2018 Nowy Targ
 • Łukasz Pławecki zdobywa pierwsze miejsce w rankingu największego polskiego portalu o kickboxingu Madfight24.pl, 7.06.2018 Warszawa
 • Organizacja letniego obozu “HFO 9” dla zawodników klubu, 30 osób przebywało przez tydzień w Bieszczadach, gdzie szkoliło się do zbliżających się walk, 6.08.2019 Ustrzyki Dolne
 • Organizacja ligi sportów walki “NITUS Euroliga 11”, 2.06.2018 Jasło
 • Walki na lidze ALMMA, Stanisław Ogorzałek 1 miejsce, Łukasz Michalik 3 miejsce, 21.07.2018 Jurków
 • Walka i zdobycie tytułu i pasa Mistrza Polski organizacji WKA w wadze półśredniej -77kg, przez Łukasza Pławeckiego, walka transmitowana na przez telewizję Fightbox, 22.09.2018 gala „MFC 14” Zielona Góra
 • Walka i zdobycie tytułu i pasa Międzynarodowego Mistrza organizacji ISKA w wadze półśredniej -77kg, przez Łukasza Pławeckiego, walka transmitowana na przez telewizję Fightbox, 22.09.2018 gala „MFC 14” Zielona Góra
 • Walka i zdobycie tytułu i pasa Mistrza organizacji MFC w wadze półśredniej -77kg, przez Łukasza Pławeckiego, walka transmitowana na przez telewizję Fightbox, 22.09.2018 gala „MFC 14” Zielona Góra,
 • Organizacja gali zawodowej “HFO 5”, 27 października 2018r. w Nowym Sączu na Hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej, zakończona wielkim sukcesem i bardzo dobrymi opiniami wśród kibiców oraz mediów. Na gali wystąpiło 11 zawodników klubu HALNY, byli to mieszkańcy Nowego Sącza i okolic. Swoje walki wygrali: Stanisław Ogorzałek, Miłosz Dąbrowa, Krzysztof Lelito, Marcin Krok, Konrad Mikołajczyk, Kamil Janik, Norbert Job, Tomasz Mozdyniewicz, Łukasz Pławecki, 27.10.2018 Nowy Sącz
 • Walka i zdobycie tytułu i pasa Mistrz Świata organizacji IPCC w wadze półśredniej -77kg, przez Łukasza Pławeckiego, gala „HFO 5” Nowy Sącz, 27.10.2018
 • Organizacja ligi sportów walki “NITUS Euroliga 12”, walczyło 5 naszych zawodników, wygrali: Tymoteusz Polański i Dominik Gołąb, oraz zremisował Arkadiusz Job, 24.11.2018 Czudec
 • Walki podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Brazylijskiego Jiu-Jitsu dla dzieci, wystartowało 7 zawodników, wygrali: Piotr Znamierowski, Olaf Piętka, Mikołaj Bębenek, Piotr Zagajski, 9.12.2018 Stalowa Wola
Liczba odwiedzających:
[post-views]
10 komentarzy
 • minergate vs nicehash 11 stycznia, 2023 at 03:33

  It’s the best time to make some plans for the future and it’s time to be happy. I have read this post and if I could I wish to suggest you few interesting things or suggestions. Perhaps you can write next articles referring to this article. I want to read more things about it!Do you mind if I quote a few of your posts as long as I provide credit and sources back to your weblog? My blog site is in the very same niche as yours and my users would definitely benefit from a lot of the information you present here. Please let me know if this okay with you. Appreciate it!Oh my goodness! Incredible article dude! Thanks, However I am experiencing difficulties with yourRSS. I don’t understand why I cannot subscribe to it. Is there anybody else getting the same RSS issues?Anybody who knows the answer can you kindly respond?Thanx!!

 • Hoxcrocky 25 maja, 2023 at 15:16

  mongolicum Variation Taraxaci herba cum radice German mongolischer Löwenzahn English dandelion, taraxacum generic propecia no perscription

 • Hoxcrocky 6 czerwca, 2023 at 07:27

  levitra c’est quoi 5 each, bleeding in 25, and thrombophlebitis in 12

 • sZAQJDA 3 lipca, 2023 at 00:57

  It wasn t until everyone raised their heads that the expression on Kavin s face was no longer as serious as before levitra prezzi 00 Humira 5 people, 20

 • jLBJMmh 5 sierpnia, 2023 at 21:52

  It may be reasonable to start beta blockers in patients with 3 or more RCRI risk factors; however, beta blockers should not be started on the day of surgery real cialis no generic filitra thinning hairline dutasteride China s Lenovo zipped into first place for PC sales globallyin the second quarter, and its 16

 • 20bet 5 września, 2023 at 02:10

  Your article gave me a lot of inspiration, I hope you can explain your point of view in more detail, because I have some doubts, thank you.

 • Hep 4 października, 2023 at 16:53

  À medida que o plano de pixels da plataforma sobe, o multiplicador também é elevado. A partir daí, os jogadores devem retirar a aposta antes do avião cair. Ou seja: o objetivo do game é manter o avião no ar pelo maior tempo possível e adivinhar o momento exato da queda. A propósito, Aviator também pode ser jogado por moeda criptográfica, mas nem todos os cassinos suportam esta opção de apostas. O menu oferece aos jogadores várias opções para apostas com um clique. É essencial que o jogador faça uma aposta de aviador dentro de 5 segundos após um intervalo entre os vôos. Quando o avião decola, o apostador pode imediatamente parar o vôo e receber um pagamento de acordo com o coeficiente indicado. O valor mínimo passa a ser 1,10. Quer tentar algo diferente? Após a introdução do jogo Aviator game, ele instantaneamente se tornou famoso e ganhou popularidade entre os jogadores de todo o mundo. Isso se deve à presença de vantagens incondicionais deste jogo. Isso inclui a incrível simplicidade da interface, que permite que até mesmo iniciantes joguem com sucesso. Literalmente após algumas rodadas, o jogador não tem mais dúvidas sobre como jogar e o que precisa ser feito. Também não é difícil para um jogador entender a essência do jogo, podendo até automatizar suas ações. E a oportunidade de ganhar um bom dinheiro no Aviator game, usando táticas simples, contribuiu para a popularidade do jogo.
  http://phillipsservices.net/UserProfile/tabid/43/userId/252127/Default.aspx
  Se você perseguir o grande, perderá o pequeno. É assim que descreveríamos as táticas básicas para ganhar dinheiro no caça-níqueis Aviator. O jogo falhou e uma drenagem completa do depósito é construída apenas em sua ganância e falta de resistência, mas recomendamos uma abordagem completamente diferente para o jogo. O jogo de uma aposta é a solução mais adequada para iniciantes. Sua atenção não ficará dispersa, o que permitirá que você acompanhe cuidadosamente o processo de ganhar dinheiro no Aviator. Aviator é um jogo que convida você a apostar em um avião enquanto o observa. É um produto novo que é único. Este é o posicionamento do criador do jogo. Aviator é projetado para que o usuário tire o máximo proveito do processo e ganhe bom dinheiro, uma vez que a chance de ganhar é bastante alta.

 • traultusy 20 października, 2023 at 02:27

  Tamoxifen as first line treatment in a premenarchal girl with juvenile breast hypertrophy levitra sirve para la mujer

 • purchase cialis online 28 października, 2023 at 16:00

  Its not my first time to go to see this site, i am visiting this web site dailly
  and obtain pleasant information from here daily.

 • Rhimb 22 listopada, 2023 at 04:26

  Tuy nhiên để sở hữu một chiếc xe ô tô thì không phải ai cũng có đủ số tiền thanh toán 100% cho người bán xe, Chính vì vậy, Nên vay mua ô tô trả góp ở ngân hàng nào là yếu tố rất được khách hàng quan tâm. Xin chào Luật sư, tôi có vấn đề mong được Luật sư tư vấn. Tôi muốn mua xe ô tô nhưng lại chưa đủ tiền, tôi muốn mua theo hình thức trả góp qua ngân hàng thì phải làm những thủ tục gì? Sản phẩm cho vay trả góp dành cho đối tượng khách hàng các hộ gia đình, cá nhân có thu nhập thường xuyên, ổn định. Có nhu cầu vay trả góp để mua sắm nhà ở, phương đi lại…; Các hộ kinh doanh tại một địa điểm ổn định (cửa hàng tại gia đình, ki ốt, trung tâm thương mại…)
  https://brooksbbyw630630.blogocial.com/vay-tiêu-dùng-online-techcombank-57804413
  Như vậy là chúng ta đã biết cách tra cứu tài khoản vay MB Bank. Chỉ với vài thao tác đơn giản là đã biết được chính khoản vay hiện tại là bao nhiêu. Khách hàng nên thường xuyên kiểm tra khoản vay của mình để không gặp phải các vấn đề khi thanh toán. Vay tiền online ngân hàng MBBank là một hình thức vay tiền khá mới mẻ. Giúp khách hàng tiếp cận với nguồn vốn nhanh chóng. Bất cứ khách hàng nào cũng đăng ký vay tiền được trong vài thao tác đơn giản. Chúc các bạn thành công Không chỉ tiện lợi cho khác hàng, vay tiền online 24 24 qua app MB Bank còn có nhiều lợi ích khác nhau. Phải kể đến một số ưu điểm như:

Komentuj