• 31 grudnia, 2018

6 imprez sportowych, 2 obozy, 114 walk – HALNY wyniki 2018 roku!

hfo 5

6 imprez sportowych, 2 obozy, 114 walk – HALNY wyniki 2018 roku!

HALNY wyniki 2018 roku!

2018 rok był dla nas bardzo udany, nasi zawodnicy w sumie stoczyli 114 walk (18 zawodowych i 96 amatorskich), zorganizowaliśmy zawodową galę HFO 5, aż 5 edycji lig sportów walki NITUS EUROLIGA 8,9,10,11,12, oraz 2 obozy sportowe.

W czasie ferii zimowych i wakacji zorganizowaliśmy obozy sportowe w Bieszczadach, oraz podczas przygotowań zawodników do gali HFO 5 organizowaliśmy 3 krotnie zgrupowania w Centralnym Ośrodku Przygotowań w Zakopanem. Nasi zawodnicy trenowali również w Tajlandii oraz uczestniczyli w wielu seminariach (szkoleniach) na terenie Polski.

Logo naszego klubu pojawiało się na jednych z największych organizacji sportów walki w kraju (FEN i MFC).

Rozwój grup treningowych

Osiągnięcia naszych zawodników to wizytówka klubu, ale cieszy fakt, że grupy początkujące, rekreacyjne cały czas się rozwijają.

W 2018 roku nie prowadziliśmy żadnych dużych akcji związanych z zapisami do klubu. Nie wyklejaliśmy miasta plakatami ani nie reklamowaliśmy się w jakiś specjalny sposób, nie musieliśmy.
Nasze grupy treningowe mają cały czas chętnych i musieliśmy nieco zmienić naszą ofertę.

halny wyniki 2018

 

Od połowy roku wprowadziliśmy Brazylijskie Jiu-Jitsu dla zaawansowych oraz tak samo zrobiliśmy w przypadku BJJ dla dzieci. Zajęcia cieszą się popularnością a nasi zawodnicy w kimonach uczestniczą z sukcesami w różnych zawody.

Poszerzyliśmy ofertę treningów personalnych. Odbywają się codziennie od 7 rano do późnych godzin wieczornych, oraz w soboty.

Doposażyliśmy salę w nowy sprzęt treningowy renomowanych firm (tarcze, worki itp. specjalistyczny sprzęt)

Nawiązaliśmy współpracę z marką LEONE która produkuje wysokiej jakości sprzęt do sportów walki (od 1947 roku), dzięki czemu mamy w klubie pełne półki potrzebnego sprzętu po cenach producenta.

Do grona naszych stałych partnerów i sponsorów dołączyła firma Vitberg z Nowego Sącza, która zainstalowała u nas na sali 2 profesjonalne stanowiska do wibroterapii.

 

Organizacja gali HFO 5

27 października w Nowym Sączu zorganizowaliśmy profesjonalną galę sportów walki „HFO 5”. Jako organizatorzy stanęliśmy na wysokości zadania i odbiór wydarzenia był bardzo dobry.

Zapełniliśmy halę w 100% co nikomu wcześniej nie udało się przy tego typu imprezie sportowej. Była to pierwsza gala w naszym mieście, która miała aż tak duży odbiór i zasięg widzów. Samo przygotowanie sceny, ringu, oświetlenia i nagłośnienia trwało 3 dni.

halny wyniki 2018

 

Na zasadach K-1 i MMA walczyło 11 naszych zawodników, aż 9 z nich wygrało swoje pojedynki. Każdy zaprezentował wysoką formę fizyczną i charakter prawdziwego sportowca.

W walce wieczoru Łukasz Pławecki wygrał przed własną publicznością pas i tytuł Mistrza Świata.

NITUS EUROLIGA – 5 edycji w 2018 roku

halny wyniki nitus euroliga

 

Ligi Sportów Walki „NITUS Euroliga”, które organizujemy nieprzerwanie od maja 2016 roku stały się cyklicznymi imprezami sportowymi wpisanymi w kalendarz dla wielu klubów z całej Polski.

Z każdej edycji byliśmy zadowoleni, wprowadziliśmy transmisje on-line oraz oraz zaczęliśmy prowadzić profesjonalny ranking, który wyłoni mistrzów danej kategorii wagowej.

We wszystkich zawodach uczestniczyło około 400 zawodników! Zawody odbywały się w 4 miastach: nasz Nowy Sącz, Nowy Targ, Jasło i Czudec.

Zawodnicy biorący udział przyjeżdżali do nas nawet z północnej Polski. Wielu fighterów postawiło pierwsze kroki na naszym ringu.

Oficjalnym sponsorem tytularnym ligi od dwóch lat jest firma NITUS i w 2019 roku ta współpraca będzie kontynuowana. Dzięki temu możemy być spokojni o organizacje następnych zawodów.

HALNY na świecie

Nasi zawodnicy co roku uczestniczą w różnych sportowych wyjazdach na całym świecie.

Łukasz Pławecki mistrz FEN

W marcu Łukasz Pławecki przebywał i trenował w Tajlandii, później przez okres kilku dni w Chinach, gdzie miał walczyć dla organizacji Kunlun Fight.

We wakacje jeden z naszych adeptów – Jakub Niemas, również trenował na obozie Muay Thai w Tajlandii.

28 maja na gali Irlandzkiego organizatora „Celtic Gladiator 20”, do walki zostali zakontraktowani nasi zawodnicy: Krzysztof Lelito, Maciej Szczepaniak i Tomasz Mozdyniewicz.

Tego samego dnia w Warszawie odbyła się gala „Granda Pro VI” na której walczył Przemysław Pawlak.

25 maja Łukasz Pławecki walczył dla organizacji Fight Exclusive Night. Stawką pojedynku był pas i tytuł mistrzowski. Walka zakończyła się zwycięstwem naszego zawodnika. Gala była transmitowana na żywo przez telewizję Polsat.

Podczas gali MFC, 23 września ponownie na ringu stanął Łukasz Pławecki, tym razem w jednej z walk wieczoru pokonał doświadczonego rywala z Rumunii i zdobył aż 3 mistrzowskie tytuły, 3 różnych federacji: ISKA, WKA i MFC. Transmisja wydarzeni była prowadzona na żywo przez największą stację telewizyjną sportów walki – FightBox.

HALNY Charytatywnie

halny wyniki 2018

 

W 2018 roku jak i latach poprzednich udzielaliśmy się w różnych akcjach charytatywnych. Przekazywane przez nas bony na treningi, sprzęt sportowy i gadżety klubowe był licytowane przez mnóstwo ludzi co przyniosło sporo pieniędzy dla potrzebujących.

Do niewątpliwie udanych i szeroko zakrojonych akcji można zaliczyć bicie Rekordu Polski w najdłuższym maratonie bokserkim, który zorganizowała fundacja GARDA a my wzieliśmy w nim udział.

Przez ponad 20 godzin na naszym ringu rozłożonym w Galerii 3 Korony, ludzie z klubu oraz przypadkowi przechodnie uderzali non stop w worek bokserski. Podczas tego heppeningu  przeprowadzona została zbiórka pieniędzy, która zakończyła się dużym sukcesem.

Nikomu nie odmówiliśmy, zawsze staramy się pomagać potrzebującym. W naszym klubie często można zobaczyć puszkę do której wrzucane są dobrowolne datki na różne cele charytatywne.

 

Przeprowadzone Seminaria Szkoleniowe

seminarium halny wyniki 2018

Nasz trener – Łukasz Pławecki prowadził seminaria szkoleniowe w klubie Spartan Jasło i Kaito Stalowa Wola. Dzielił się tam swoja wiedzą z grupą ponad 100 osób.

My zorganizowaliśmy seminaria z Tomaszem Drwalem (MMA) – pierwszym Polakiem walczącym dla organizacji UFC i Pawłem Kunyszem (Brazylijskie Jiu-Jitsu) posiadającym czarny pas.

 

Statuetki „Złoty HALNY” rozdane!

Złoty HALNY 2018

Po raz kolejny wręczaliśmy statuetki wyróżniające ludzi mających wkład w rozwój klubu.

Podczas uroczystej wigilii klubowej nagrodziliśmy 6 osób, podtrzymując coroczną tradycję.

Gośćmi honorowymi naszego spotkania byli Prezydent Miasta Nowego Sącza Pan Ludomir Handzel, oraz Radni Tadeusz Gajdosz i Krzysztof Krawczyk.

Wśród osób, które otrzymały wyróżnienia byli sponsorzy, zawodnicy i przyjaciele klubu:

 • Prezydent miasta Nowego Sączu –Ludomir Handzel
 • Nasz klubowy lekarz – Katarzyna Maleczewska
 • Dyrektor Hotelu Ibis – Krzysztof Kos
 • Przyjaciel naszego klubu, który zawsze stoi nam w narożniku – Wojciech Szyszka
 • Najmłodszy zawodnik naszego klubu, który w wieku 10 lat ma na koncie już 10 ringowych walk – Miłosz Dąbrowa
 • Wychowanek naszego klubu, zawodnik MMA z wieloma sukcesami – Konrad Mikołajczyk

 

Dziękujemy jeszcze raz za wszystko co dla nas robicie i że jesteście z nami!

Naszym zdaniem, wybraliśmy…

Najbardziej widowiskowa walka:

Kamil Janik podczas gali NKSW w Nowy Targu, od początku cios za cios, zakończona remisem.

Sekcja która najbardziej sie rozwinęła:

Brazylijskie Jiu-jitsu, nowa grupy dzieci oraz dorosłych cieszą się cały czas dużym zainteresowaniem.

Najbardziej obiecujący zawodnik:

Miłosz Dąbrowa – ten 11-sto latek stoczył już 10 walkę w swojej karierze, większość tych walk była na galach zawodowych.

Największa grupa treningowa:

Kickboxing – na każdym treningu nie zależnie od tego jaki jest dzień tygodnia zawsze praktycznie pełna sala.

Nokaut roku:

Łukasz Pławecki vs Waldemar Wiebe na gali HFO 5. Zakończona w 3 rundzie mocnym prawym sierpem i ciężkim nokautem.

HALNY wyniki 2018 roku:

 • Walki podczas Turnieju Brazylijskiego Jiu-Jitsu dla dzieci, swoje kategorie wygrali: Dawid Michalik, Olaf Piętka, Kacper Szołdra, 27.01.2018 Stalowa Wola
 • Organizacja ligi sportów walki “NITUS Euroliga 8”, walczyło 10 naszych zawodników, wygrali: Marcin Krok, Norbert Job, Marcelian Kucharski, Paweł Jasiński, Sebastian Ferenc, Konrad Małek, Grzegorz Młynarczyk, zremisował Miłosz Dąbrowa 3.02.2018 Nowy Sącz
 • Organizacja seminarium szkoleniowego w Brazylijskim Jiu-Jitsu z Pawłem Kunyszem – czarnym pasem, 3.02.2018 Nowy Sącz
 • Organizacja letniego zimowego “HFO 8” dla zawodników klubu, 26 osób przebywało przez tydzień w Bieszczadach, gdzie szkoliło się do zbliżających się walk, 19.02.2019 Ustrzyki Dolne
 • Walki podczas 24 ligi Brazylijskiego Jui-Jitsu w Krakowie, Justyna Smoleń złoto w kategorii “Gi”, Ania Lelito srebro w kat. “Gi” i srebro w kat. “No Gi”, Dominik Janur brąz w kat. “Gi”, 3.03.2018 Kraków
 • Walki w lidze sportów walki “WLF Wisła Kraków”, zwycięża Norbert Job, 24.03.2018 Kraków
 • Organizacja ligi sportów walki “NITUS Euroliga 9”, walczyło 4 naszych zawodników, wygrali: Rafał Niedźwiedź, Miłosz Dąbrowa, Tomasz Aleksander, Kamil Janik, 28.05.2018 Jasło
 • Walka na gali zawodowej “Granda Pro 6”, walczył Przemysław Pawlak, 28.05.2018 Warszawa
 • Walka na gali zawodowej “Cetlic Gladiator 20”, Maciej Szczepaniak i Krzysztof Lelito zwyciężyli swoje pojedynki, 28.05.2018 Olsztyn
 • Organizacja seminarium szkoleniowego z Tomaszem Drwalem, pierwszym Polakiem walczącym w UFC, 18.05.2018 Nowy Sącz
 • Walka i zdobycie tytułu i pasa Mistrza organizacji FEN, w wadze półśredniej -77kg przez Łukasza Pławeckiego, walka transmitowana na przez telewizję Polsat, gala „FEN 21” Wrocław, 25.05.2018
 • Walka w gali zawodowej “NKSW Nowy Targ”, zremisował swoją walkę Kamil Janik, 2.06.2018 Nowy Targ
 • Organizacja ligi sportów walki “NITUS Euroliga 10”, walczyło 4 naszych zawodników, wygrał Rafał Niedźwiedź, zremisowali: Arkadiusz Job, Oskar Basiaga i Kamil Basiaga, 2.06.2018 Nowy Targ
 • Łukasz Pławecki zdobywa pierwsze miejsce w rankingu największego polskiego portalu o kickboxingu Madfight24.pl, 7.06.2018 Warszawa
 • Organizacja letniego obozu “HFO 9” dla zawodników klubu, 30 osób przebywało przez tydzień w Bieszczadach, gdzie szkoliło się do zbliżających się walk, 6.08.2019 Ustrzyki Dolne
 • Organizacja ligi sportów walki “NITUS Euroliga 11”, 2.06.2018 Jasło
 • Walki na lidze ALMMA, Stanisław Ogorzałek 1 miejsce, Łukasz Michalik 3 miejsce, 21.07.2018 Jurków
 • Walka i zdobycie tytułu i pasa Mistrza Polski organizacji WKA w wadze półśredniej -77kg, przez Łukasza Pławeckiego, walka transmitowana na przez telewizję Fightbox, 22.09.2018 gala „MFC 14” Zielona Góra
 • Walka i zdobycie tytułu i pasa Międzynarodowego Mistrza organizacji ISKA w wadze półśredniej -77kg, przez Łukasza Pławeckiego, walka transmitowana na przez telewizję Fightbox, 22.09.2018 gala „MFC 14” Zielona Góra
 • Walka i zdobycie tytułu i pasa Mistrza organizacji MFC w wadze półśredniej -77kg, przez Łukasza Pławeckiego, walka transmitowana na przez telewizję Fightbox, 22.09.2018 gala „MFC 14” Zielona Góra,
 • Organizacja gali zawodowej “HFO 5”, 27 października 2018r. w Nowym Sączu na Hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej, zakończona wielkim sukcesem i bardzo dobrymi opiniami wśród kibiców oraz mediów. Na gali wystąpiło 11 zawodników klubu HALNY, byli to mieszkańcy Nowego Sącza i okolic. Swoje walki wygrali: Stanisław Ogorzałek, Miłosz Dąbrowa, Krzysztof Lelito, Marcin Krok, Konrad Mikołajczyk, Kamil Janik, Norbert Job, Tomasz Mozdyniewicz, Łukasz Pławecki, 27.10.2018 Nowy Sącz
 • Walka i zdobycie tytułu i pasa Mistrz Świata organizacji IPCC w wadze półśredniej -77kg, przez Łukasza Pławeckiego, gala „HFO 5” Nowy Sącz, 27.10.2018
 • Organizacja ligi sportów walki “NITUS Euroliga 12”, walczyło 5 naszych zawodników, wygrali: Tymoteusz Polański i Dominik Gołąb, oraz zremisował Arkadiusz Job, 24.11.2018 Czudec
 • Walki podczas II Ogólnopolskiego Turnieju Brazylijskiego Jiu-Jitsu dla dzieci, wystartowało 7 zawodników, wygrali: Piotr Znamierowski, Olaf Piętka, Mikołaj Bębenek, Piotr Zagajski, 9.12.2018 Stalowa Wola
Liczba odwiedzających:
[post-views]
1 212 komentarzy