• Luty 12, 2019

Zawodnicy Halnego na obozie szkoleniowym

Zawodnicy Halnego na obozie szkoleniowym

Obecny rok dla KS Halny Nowy Sącz zapowiada się bardzo ambitnie. Klub przy wsparciu Halny Fight Organization (HFO) zorganizuje 3 gale zawodowe, 5 lig NITUS EUROLIGA, 2 obozy szkoleniowo-wypoczynkowe oraz kilka seminariów szkoleniowych.

Średnio co 3 tygodnie duże wydarzenie sportowe. Takimi osiągnięciami nie może pochwalić się żaden inny klub w Nowym Sączu. Przygotowując się do realizacji planu trenerzy, zawodnicy oraz działacze Klubu przebywają w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanym na obozie szkoleniowo-wypoczynkowym z zaprzyjaźnionym klubem z Podkarpacia – Spartan Jasło Fight Club.

Hasło przewodnie ośrodka? „Tu rodzą się zwycięzcy” – pasuje do Halnego… Życzymy fighterom dużej dawki energii, najlepszych wyników oraz odrobiny relaksu i wypoczynku zaangażowanym w działalność KS Halny Nowy Sącz.

Przypomnijmy, że Łukasz Pławecki, Kamil Janik, Norbert Job i Bartosz Zając szykują się do czerwcowej gali HFO 6, która odbędzie się w Nowym Sączu.

Bartosz Zając, którego występ na gali HFO 6 został już potwierdzony, od niedawna sprawdza się w nowej kategorii wagowej.

– Przeskok wagę w górę zawsze niesie za sobą konieczność zbudowania mocnej bazy tlenowej. Nie da się walczyć tak samo, kiedy trzeba poruszać kilka lub kilkanaście kilogramów więcej mięśni i ciała. Właśnie po to tu jestem. W czerwcu chce być w 100% gotowy i pokazać się z jak najlepszej strony przed własną publicznością – mówi reprezentujący Halnego Bartosz Zając.

Na obozie HFO trenuje też uważany za jeden z największych talentów polskiego K-1 Norbert Job. Zaledwie 21-letni zawodnik ma na swoim koncie 9 zawodowych pojedynków, co w Polsce nie jest standardem.

– Niemal od początku kariery skupiam się na zawodowych startach. Jak prawie każdy zawodnik w Polsce mam za sobą starty na turniejach amatorskich, ale większość osób w moim wieku dopiero przymierza się do walk zawodowych, a ja mam ich za sobą już prawie 10. Uważam, że aby być w czymś dobrym to trzeba się na tym skupiać w 100% i to właśnie robię – zauważa Job, który w na poprzedniej edycji HFO pokonał bardzo wyraźnie na punkty Tomasza Koniecznego.

Wszyscy zawodnicy w moim klubie mają jeden cel i wspólnie do niego dążymy: chcemy walczyć na najlepszych galach, pokonywać najlepszych rywali by samemu stać się najlepszymi. Od tego roku w organizacji HFO zaszły duże zmiany, które mają na celu rozwój organizacji i dołączenie do krajowej czołówki. Pojawili się nowi ludzie, a dodatkowo rozmawiamy obecnie z dużą telewizją, co na pewno pomoże w rozwoju projektu, a dla zawodników stanie się dodatkową motywacją by dawać jeszcze lepsze walki – mówi Łukasz Pławecki pytany o plany klubu na 2019 rok.

Gala HFO 6 odbędzie się 18 maja w Nowym Sączu i będzie to jedna z trzech zawodowych gal organizacji zaplanowanych na rok 2019. W ringu kibice będą mogli zobaczyć zawodowe walki na zasadach K-1 oraz MMA. W walkach wieczoru zawodnicy będą rywalizować o międzynarodowe tytuły mistrzowskie uznanych federacji. 

Więcej na temat Gali HFO  https://halny-treningi.pl/gala-hfo-2019-nowe-rozdanie/

 

Liczba odwiedzających:

Komentuj