• 12 lutego, 2019

Zawodnicy Halnego na obozie szkoleniowym

Zawodnicy Halnego na obozie szkoleniowym

Obecny rok dla KS Halny Nowy Sącz zapowiada się bardzo ambitnie. Klub przy wsparciu Halny Fight Organization (HFO) zorganizuje 3 gale zawodowe, 5 lig NITUS EUROLIGA, 2 obozy szkoleniowo-wypoczynkowe oraz kilka seminariów szkoleniowych.

Średnio co 3 tygodnie duże wydarzenie sportowe. Takimi osiągnięciami nie może pochwalić się żaden inny klub w Nowym Sączu. Przygotowując się do realizacji planu trenerzy, zawodnicy oraz działacze Klubu przebywają w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanym na obozie szkoleniowo-wypoczynkowym z zaprzyjaźnionym klubem z Podkarpacia – Spartan Jasło Fight Club.

Hasło przewodnie ośrodka? „Tu rodzą się zwycięzcy” – pasuje do Halnego… Życzymy fighterom dużej dawki energii, najlepszych wyników oraz odrobiny relaksu i wypoczynku zaangażowanym w działalność KS Halny Nowy Sącz.

Przypomnijmy, że Łukasz Pławecki, Kamil Janik, Norbert Job i Bartosz Zając szykują się do czerwcowej gali HFO 6, która odbędzie się w Nowym Sączu.

Bartosz Zając, którego występ na gali HFO 6 został już potwierdzony, od niedawna sprawdza się w nowej kategorii wagowej.

– Przeskok wagę w górę zawsze niesie za sobą konieczność zbudowania mocnej bazy tlenowej. Nie da się walczyć tak samo, kiedy trzeba poruszać kilka lub kilkanaście kilogramów więcej mięśni i ciała. Właśnie po to tu jestem. W czerwcu chce być w 100% gotowy i pokazać się z jak najlepszej strony przed własną publicznością – mówi reprezentujący Halnego Bartosz Zając.

Na obozie HFO trenuje też uważany za jeden z największych talentów polskiego K-1 Norbert Job. Zaledwie 21-letni zawodnik ma na swoim koncie 9 zawodowych pojedynków, co w Polsce nie jest standardem.

– Niemal od początku kariery skupiam się na zawodowych startach. Jak prawie każdy zawodnik w Polsce mam za sobą starty na turniejach amatorskich, ale większość osób w moim wieku dopiero przymierza się do walk zawodowych, a ja mam ich za sobą już prawie 10. Uważam, że aby być w czymś dobrym to trzeba się na tym skupiać w 100% i to właśnie robię – zauważa Job, który w na poprzedniej edycji HFO pokonał bardzo wyraźnie na punkty Tomasza Koniecznego.

Wszyscy zawodnicy w moim klubie mają jeden cel i wspólnie do niego dążymy: chcemy walczyć na najlepszych galach, pokonywać najlepszych rywali by samemu stać się najlepszymi. Od tego roku w organizacji HFO zaszły duże zmiany, które mają na celu rozwój organizacji i dołączenie do krajowej czołówki. Pojawili się nowi ludzie, a dodatkowo rozmawiamy obecnie z dużą telewizją, co na pewno pomoże w rozwoju projektu, a dla zawodników stanie się dodatkową motywacją by dawać jeszcze lepsze walki – mówi Łukasz Pławecki pytany o plany klubu na 2019 rok.

Gala HFO 6 odbędzie się 18 maja w Nowym Sączu i będzie to jedna z trzech zawodowych gal organizacji zaplanowanych na rok 2019. W ringu kibice będą mogli zobaczyć zawodowe walki na zasadach K-1 oraz MMA. W walkach wieczoru zawodnicy będą rywalizować o międzynarodowe tytuły mistrzowskie uznanych federacji. 

Więcej na temat Gali HFO  https://halny-treningi.pl/gala-hfo-2019-nowe-rozdanie/

 

Liczba odwiedzających:
[post-views]

Komentuj