• 25 czerwca, 2020

OBÓZ SPORTOWY DLA DZIECI- HALNY UCZY I BAWI

OBÓZ SPORTOWY DLA DZIECI- HALNY UCZY I BAWI

Pragniesz zafundować swojemu dziecku moc wrażeń? Starasz się zaszczepić w nim nowe pasje? Chcesz mu podarować wspaniałe wspomnienia? Obóz sportowy „HALNY BAWI I UCZY” jest właśnie dla niego!

Organizujemy innowacyjny obóz sportowy dla dzieci w dwóch grupach wiekowych (od 6 do 10 lat i od 11 do 14 lat). Pierwsza tura obozu odbędzie się na przełomie 6 i 10 lipca.

Podczas obozu wakacyjnego opiekę będzie sprawowała wykwalifikowana, troskliwa i pełna energii kadra trenerów. Twoje dziecko będzie pod opieką profesjonalnych sportowców, których misją życiową jest propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia wśród najmłodszych.

Nasz obóz sportowy to propozycja dla wszystkich dzieci, które kochają sport. Każdego dnia będą odbywały się inne zajęcia inspirowane różnymi dyscyplinami sportowymi tj. kickboxing, akrobatyka, taniec nowoczesny.

Zapewne zastanawiasz się jakie atrakcje czekają na twoją pociechę?

Jest ich całe mnóstwo! Twoje dziecko nauczy się wspinać i robić węzły- pozna podstawy wspinaczki po linach i ściance. Spędzi czas z rówieśnikami oglądając ciekawe filmy edukacyjne. Pozna prawdziwe gwiazdy sportu. Wykorzysta wolny czas twórczo- malując kolorowanki i tworząc kreatywne przedmioty. Co więcej, pozna podstawowe zasady higieny i bezpieczeństwa. Poświęci czas na naukę języka, geografii i historii dotyczącej naszego regionu.

Jakie korzyści wyniesie z obozu?

Korzyści jest na prawdę wiele! Do najważniejszych należą:

-rozwój koordynacji ruchowej małych i dużych grup mięśniowych,

-rozwój precyzji ruchów (sprawności motorycznej dziecka),

– rozwój koordynacji wzrokowo- ruchowej,

– nauka samodzielności, obowiązkowości, systematyczności,

-kształtowanie umiejętności współdziałania z grupą,

-wyrabianie umiejętności koncentrowania uwagi.

Ale to nie wszystko! Przygotowaliśmy niespodziankę dla rodziców. W przypadku rodzeństwa każde następne dziecko otrzyma 10 % zniżki na obóz. Taką samą promocję przygotowaliśmy dla dzieci, które zapiszą się na turnus w kolejnym sezonie.

Więcej informacji możecie uzyskać pod numerem telefonu: 721-929-898. Zapraszamy!

Liczba odwiedzających:
[post-views]
5 535 komentarzy