• 24 marca, 2018

Norbert Job wygrywa w Krakowie!

Norbert Job wygrywa w Krakowie!

Dzisiaj (24 marca) nasi zawodnicy: Norbert Job i Kamil Janik walczyli na lidze w Krakowie.

Organizatorem zawodów była sekcja sportów walki TS Wisła Kraków. Walki odbywały się na obiekcie hali sportowej przy ul.Reymonta od godziny 11.00.

Norbert Job jako pierwszy z naszych fighterów wszedł między liny ringu. Jego przeciwnikiem był zawodnik z klubu NKSW Hoły Team Nowy Targ.

Od początku starcia Norbert miał przewagę i był cały czas w natarciu. Mocne akcje bokserskie zamykały celne kopnięcia, które robiły duże wrażenie na przeciwniku.

Przez dwie rundy była pełna dominacja naszego zawodnika. W trzeciej rundzie rywal próbował odrabiać straty, jednak było już za późno. Norbert Job zdecydowanie wygrał na punkty ten pojedynek.

Kamil Janik walczył z cięższym od siebie o kilkanaście kilogramów zawodnikiem gospodarzy. Normalna kat. wagowa Kamila to 86 kg. Tego dnia ważył 93 kg (o 2 za dużo żeby go wpisać do kat. -91 kg) i został zapisany do kat. open, czyli zawodnicy nie muszą trzymać żadnego limitu wagowego.

Walka zaczęła się bardzo chaotycznie. Rywal atakował w różnych płaszczyznach, Kamil nie pozostawał mu dłużny. Niespodziewanie po jednym z bezpośrednich ciosów ręką nasz zawodnik upadł, sędzia zaczął liczenie niestety je dokończył, bo Kamil wstał ale nieco za wolno.

Obaj zawodnicy zawalczyli w wyższych dla siebie kategoriach wagowych, jedna walka udała się a druga nie, ale najważniejsze że, znów jako klub, pokazaliśmy, że się nie boimy żadnych rywali. Nawet tych kilkanaście kilogramów cięższych 😉

Gratulacje dla o u zawodników!

Liczba odwiedzających:
[post-views]
1 142 komentarze