• 24 maja, 2017

MoF – Bańska Bystrzyca

MoF – Bańska Bystrzyca

MoF: KORCZAK I JOB WYGRYWAJĄ NA SŁOWACJI

 

Czterech Polaków walczyło wczoraj na Słowacji podczas gali Ministry of Fight w Banskiej Bystrzycy. Reprezentant Polski w Muay Thai i trener Academia Gorila Warszawa, Rafał Korczak oraz zawodnik Halny Nowy Sącz: Norbert Job wygrali swoje walki. Porażek doznali natomiast: w walce amatorskiej na zasadach MMA drugi reprezentant Halnego, Maciej Szczepaniak, a także Ireneusz Kuśka. Obydwaj przegrali pojedynki w oczach sędziów.

O samej walce Korczaka napisano na fanpage’u warszawskiego klubu, że byłą to absolutna dominacja zawodnika reprezentującego klub z Warszawy. Fighter noszący pseudonim ‘Silny’ używał całego arsenału technik dostępnych w Muay Thai, by rozstrzygnąć walkę na swoją korzyść zwyciężając niejednogłośną decyzją sędziów. Jeśli nie znacie Rafała, to polecamy wywiad, jaki przeprowadziliśmy z zawodnikiem na początku roku, który znajdziecie

Też przez decyzję sędziów, ale jednogłośną wygrał natomiast Norbert ‘Spejson’ Job. Podopieczny Łukasza Pławeckiego według relacji samego trenera wygrał zdecydowanie wszystkie trzy rundy i tylko wola walki pozwoliła rywalowi ustać na nogach. Drugi zawodnik Halnego Nowy Sącz, Maciej Szczepaniak walczył w końcu w pojedynku amatorskim na zasadach MMA, o czym dowiedział się w ostatniej chwili. Niestety podobnie jak Kuśka musiał zaznać smaku porażki. Zwycięzcom gratulujemy, pokonanym również gratulujemy i życzymy, by kolejne boje kończyły się po myśli wszystkich występujących na Słowacji zawodników z Polski.

Redakcja: www.sporty-walki.org

Liczba odwiedzających:
[post-views]
2 098 komentarzy