• 17 marca, 2018

Łukasz Pławecki trenuje w Tajlandii

Łukasz Pławecki trenuje w Tajlandii

Nasz trener i zawodnik wraz z Tomaszem Malczewskim (który będzie stać w narożniku podczas walki) wyruszyli do Tajlandii gdzie będą trenować przez 10 dni.

Ten pobyt to końcówka przygotowań Łukasza Pławeckiego do walki na gali Kunlun Fight 71 w Qingdao (Chiny). Ciepła pogoda (ponad 30 stopni) i duża wilgotność napewno będą również sprzyjać w zrzuceniu wagi, której zostało jeszcze trochę 😉

Łukasz Pławecki w Tajlandii

Łukasz Pławecki w Tajlandii„Planujemy 2 treningi dziennie, w tym będzie jedna jednostka mocniejsza a druga luźniejsza, co drugi dzień zrobimy tylko poranny bieg. Przed walką nie można się forsować, moja forma jest już zrobiona, wystarczy popracować nad taktyką na tarczach, zrobić trochę elementów szybkości i przede wszystkim zregenerować się. Ostatnie 2 tygodnie bardzo mocno trenowałem, chłopaki w klubie mnie nie oszczędzali, byli na każdym moim treningu na sali, nie musiałem się o nic martwić, wiem że mogę na nich polegać i za to im dziękuje” – powiedział Łukasz Pławecki.

Klub tzw. „Gym” w którym będą trenować nasi ludzie to Muay Thai Academy w samym centrum Bangkoku. W 2016 roku Łukasz i Tomek mieli okazję już tam przebywać, więc wiedzą czego mogą się spodziewać po Tajach prowadzących treningi.

Oprócz samych przygotowań do walki, taki wyjazd to kolejne doświadczenie, które napewno przełoży się na nowe ćwiczenia i techniki w naszym klubie. Jak wiadomo Tajlandia to kolebka boksu tajskiego (Muay Thai), którego uczymy również u nas.

Na bieżąco będziemy starali się wrzucać i udostępniać materiały z treningów w Tajlandii oraz walki w Chinach.

Trzymajcie kciuki za Halnego w Bangkoku i Qingdao! 😉

Liczba odwiedzających:
[post-views]
4 845 komentarzy