• 22 marca, 2017

Konrad COPKA Mikołajczyk – wywiad

Konrad COPKA Mikołajczyk – wywiad

Konrad Mikołajczyk znany również jako COPKA wystąpi na kolejnej edycji gali sportów walki HFO 3 „Fight for my City”. Konrad rok temu debiutował dla tej organizacji wygrywając swój pojedynek 3:0 z przedstawicielem innego nowosądeckiego klubu. Jak jest w tym roku, właśnie o tym porozmawiamy.

Konrad, przed Tobą następne sportowe wyzwanie jakim jest występ dla HALNY FIGHTING ORGANIZATION, jak się czujesz przed tym pojedynkiem?
Czuje się świetnie ,że otrzymałem kolejną szansę walki dla tak szybko rozwijającej się organizacji jaką jest sądecka HFO. Dodatkowy smaczek to walka przed własną publicznością, rodzina, znajomi… To motywuje.

Jak oceniasz organizację HFO?
Według mnie jest to na chwilę obecną najbardziej profesjonalna i rozwojowa organizacja w naszym rejonie. Serce jakie wkłada właściciel i menadżer widać w każdych kolejnych eventach czy to Galach czy Amatorskich ligach K-1. A z każdymi takimi wydarzeniami sportowymi widać same progresy. Taka podpowiedź dla właścicieli fajnym pomysłem było by jeszcze : rozszerzenie amatorskich zawodów o walki MMA i BJJ. Bo jak widać w naszym terenie tego brakuje. Ponieważ jest dużo początkujących którzy chętnie by spróbowali innych dziedzin walki jak K-1.

Co chciałbyś osiągnąć w 2017 roku? Masz jakieś plany sprecyzowane?
Chciałbym zakończyć 2017 rok z rekordem 3-0, czyli stoczyć najmniej dwie zwycięskie walki. Jedną mam już zaplanowaną na 1 kwietnia, więc zostaje liczyć, że zdrowie pozwoli zawalczyć też na jesieni.

Czy interesują Cię jeszcze starty amatorskie?
Tak jak najbardziej ale tylko w formule: BJJ No Gi , Ponieważ w MMA chcę się skupiać już na dystansach 3 x 5 minut, a w amatorskich startach nie ma takiej możliwości. Ponadto debiutując zawodowo przekroczyłem pewną granicę, której nie chcę musieć przekraczać ponownie.

Jak wyglądają Twoje przygotowania do walki na HFO 3?
Przygotowuje się już od około ponad 2 miesięcy. To są przygotowania takie typowo po walkę czyli np: treningi od pon-sob ( 2 czasami 3 dziennie ). Ale wiadomo ,że w okresie gdy nie mam potwierdzonej żadnej walki to również jestem w mocnym treningu od pon – pt. Można powiedzieć ,że jeśli chce się być nad dobrym poziomie w MMA to trzeba szkolić wszystkie aspekty walki czyli: Stójka ( np: Kickboxing ) , Parter + Zapasy ( np: BJJ )..itd.

Nie jest tajemnicą, że łączysz sport z prowadzeniem swojej firmy, jest to możliwe przy takiej ilości treningów?
Tak łącze sport z prowadzeniem firmy. Zatrudniam pracowników i nimi kieruje a ,że to lubię to czuje się jak ryba w wodzie, jestem dla siebie Szefem to staram się tak zażądać własnym czasem by znajdować go jak najwięcej na sparingi i treningi.

Skąd się wzięła Twoja ksywka?
Hmmmmmm teraz zdradzę jedną z moich tajemnic którą nieliczni znają hahah….Nom tak na prawde odziedziczyłem ją po moim tacie. Kiedyś na niego mówili Copka , później ja byłem młody Copka po czym zostałem Copka a tata nie ma już ksywki…hahaha

Dzięki za rozmowę i powodzenia w ringu. Teraz możesz pozdrowić swoich kibiców 
Tak z tego miejsca chciałem podziękować kibicom za to ,że dają mi każdego dnia tyle motywacji do trenowania. Cieszy mnie również fakty ,że z dnia na dzień z gali na galę jest ich coraz więcej w Copka Team.

A na końcu chciałem podziękować moim partnerom ( Sponsorom ) którzy wspierają mnie w tych przygotowania a są to : www.atc.sacz.pl ( Stanisław Ciapała) http://remar.company/ ( Marcin Golonka ) , Victoria Fitness Club , PPHU Kozyra ( Kamil Kozyra ) , https://solsum.pl/ ,euroexpres.pl , Pelc Stacja Paliw ( Marek Pelc ) , Sport Nutrition ( Łukasz Sławecki ) , AWBautex , dronavista.pl ( Tomasz Grzegorz Goble ) , Bellis Gabinet Masażu ( Monika Woźniak ) , Niki4 Design (Jakub Gołdyń ), Drukarnia Edi ( Maciej Dobrowolski ), JS firma remontowo-budowlana ( Jakub Szewczyk ) , GoldCars ( Daniel Stawiarski ) , Sztuka rzeźbienia włosa ( Renata Szewczyk ), Premium Detailing ( Grzegorz Wilusz ) , Fanatic Fitness Team ( Artur Sławecki )

Liczba odwiedzających:
[post-views]
9 848 komentarzy