• 4 stycznia, 2020

84 000 SPALONYCH KALORII W HALNYM!

84 000 SPALONYCH KALORII W HALNYM!

Za nami udany rok 2019, który wszystkim przyjaciołom naszego klubu niejednokrotnie przynosił bardzo pozytywne emocje. Jego przebieg twórczo będziemy rozwijać przez najbliższe dwanaście miesięcy. Warto jest więc przyjrzeć się mijającemu rocznikowi dokładniej.

To był rok pełen wrażeń i wielkich emocji. Nasi zawodnicy notowali efektowne wygrane, jak i budujące porażki. Nie mniej jednak jesteśmy bardzo dumni z naszych reprezentantów, którzy ochoczo prezentowali swoje umiejętności na ligach i profesjonalnych galach. W roku 2019 nasz klub zorganizował i współorganizował aż 8 dużych imprez sportowych! Jednak naszym największym sukcesem, niewątpliwie była gala HFO „Nowe Rozdanie” (18
maja), która zapełniła po brzegi nowosądecką halę sportową. Co więcej przed telewizorami w TVP SPORT oglądały ją setki tysięcy ludzi. Nasz klub i nasi zawodnicy mogli zaprezentować się szerszej publiczności. W walce wieczoru nasz trener i zawodnik Łukasz Pławecki wygrał pas Mistrza Świata.

 

Zorganizowaliśmy dwa obozy sportowe – w Zakopanem i w Gródku nad Dunajcem. Zgrupowania dedykowane były dla pasjonatów sportów walki, początkujących zawodników oraz zawodników, którzy startują zawodowo. Podczas każdego obozu wskazywaliśmy pozytywnego ducha rywalizacji oraz uczyliśmy młodzież zdrowego trybu życia.

Warto wspomnieć o najważniejszym aspekcie naszego klubu. Mowa tutaj o naszych klubowiczach, którzy chętnie angażują się w życie naszej społeczności. W roku 2019 nasz klub był otwarty przez 251 dni roboczych. Klubowicze trenują średnio 2 razy w tygodniu. Osoba ważąca 80 kg potrafi spalić około 840 kcal podczas 60 – minutowych zajęć
Kickboxingu. Wychodzi na to, że w roku 2019 średnio spaliłeś z nami 84 000 kcal. Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni! Ale to nie jedyny powód, dla którego Was chwalimy.

 

 

W tym roku znów pomagaliśmy! W HALNYM zorganizowano zbiórki charytatywne. Dzięki pomocy oraz wielkoduszności naszych klubowiczów udało się nam zebrać masę wiątecznych prezentów oraz sporo pieniędzy dla chorego Kacpra, który jest już po operacji i dziękuje Wam z całego serca.

Jak będzie w 2020 roku?
Tym razem, podobnie jak w latach poprzednich, pragniemy prowadzić klub na najwyższym poziomie. Naszą misją na rok 2020 jest otwarcie miejsca, które będzie ucieleśnieniem naszych wieloletnich marzeń. Uroczyste otwarcie już 22.02.2020!

Czego życzymy sobie w nadchodzącym roku?

Drogi Klubowiczu!
Boksuj biegaj i trenuj WIĘCEJ!
Myśl, planuj i żyj LEPIEJ!
Ćwicz, powtarzaj i wracaj do nas CZĘŚCIEJ!
Uderzaj, kop i walcz MOCNIEJ!

W nowym roku składamy najserdeczniejsze życzenia! Niech w nadchodzącym roku spełnią się wszystkie Twoje marzenia!

Liczba odwiedzających:
[post-views]
1 463 komentarze