• Kwiecień 5, 2018

Przemysław Pawlak na Granda Pro 6! Rewanż za wygraną na HFO

Przemysław Pawlak na Granda Pro 6! Rewanż za wygraną na HFO

28 kwietnia Przemysław Pawlak zawalczy na gali Granda Pro 6 w Warszawie. Przeciwnikiem będzie zawodnik z klubu Garuda Warszawa – Kamil Pawlak.

Ta walka będzie miała charakter rewanżu, gdyż w pierwszym pojedynku tych dwóch fighterów zwyciężył nasz zawodnik, podczas gali HFO 3 w Nowym Sączu.

Szósta edycja Grandy PRO odbędzie się w warszawskiej hali Ursynów.

“Głównymi aktorami wydarzenia będą Arkadiusz Wrzosek i Kamil Pawlak. Na karcie walk znalazło się też miejsce na pojedynek kobiet, w którym zobaczymy Aleksandrę Rolę. W walkach MMA wystąpią między innymi Sylwester Miller i Grzegorz Sanecki, a także Mateusz Łazowski, który ma już za sobą debiut na gali FEN. Na gali nie wystąpi Radosław Paczuski, który doznał kontuzji w walce o pas mistrzowski federacji FEN.

Arkadiusz Wrzosek na gali Granda PRO 6 zmierzy się z bardzo doświadczonym Pavlem Voroninem, który wspomniane doświadczenie zdobywał walczą na galach King of Kings, Superkombat, Thai Boxe Mania, czy sygnowanych przez markę Venum galach Victory. Pavel Voronin występował na ubiegłorocznych The World Games we Wrocławiu, gdzie zdobył brązowy medal.

Arkadiusz Wrzosek na ostatniej gali FEN: Next Level obronił pas mistrzowski, zamykając trylogię z Arturem Bizewskim pokonując go na punkty. Reprezentujący warszawską Copacabanę zawodnik legitymuje się zawodowym rekordem 9-4.” – inf. madfight24.com

 

Liczba odwiedzających:

Komentuj