• 17 września, 2018

Zapisy na treningi MMA trwają!

Zapisy na treningi MMA trwają!

Zapisy na treningi MMA trwają!

Poniedziałek, środa i piątek o 19.15

Trenując u nas możesz przychodzić codziennie (łącznie z sobotą) szkoląc się na 3 typowych treningach MMA (pon. śr. pt.), oraz uzupełniając swoje umiejętności w inne dni o zajęcia z Kickboxingu, Muay Thai czy jakże ważnego Brazylijskiego Jiu-Jitsu.

Dlaczego teraz? 🤔

W okresie po wakacyjnym dużo nowych osób zapisuje się do nas, więc to doskonały czas by dołączyć do grupy początkującej i zacząć przygodę z MMA.

Zawodnicy wyszkoleni w naszym klubie walczą zawodowo oraz uczestniczą w wielu amatorskich turniejach gdzie zdobywają cenne sportowe doświadczenie. Zajmujemy się prowadzeniem treningów MMA od 2009 roku.

☝🏻 Nasi trenerzy:

Grzegorz Janus – Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego gdzie zdobył tytuł magistra wychowania fizycznego. Ponadto posiada licencjat odnowy biologicznej i gimnastyki korekcyjnej. Posiada uprawnienia instruktora tj. instruktor boksu oraz instruktor MMA programu Tomasza Drwala. Przygodę ze sztukami walki zaczął w 2005 roku od wojskowych systemów walki tj. Krav-maga oraz Sambo systema. Następnie zaczął trenować boks, kickboxing oraz BJJ co ostatecznie przerodziło się w MMA. Zawodowe starty w tej formule zaczął w 2010 roku walką na wyspie Jersey. Do tej pory stoczył 7 zawodowych walk (rekord 5-2-0).

Rafał Wilk – Instruktor Sportu i Rekreacji Ruchowej z Certyfikatem Misterstwa Sportu. Instruktor MMA według systemu Szkoły Walki Drwala. Zajmuje się sztukami walki od 21 lat, jest wieloletnim sympatykiem i propagatorem sportów walki. Aktualny Ratownik Wodny z 7-dmio letnim doświadczeniem basenowym. Instruktor Pływania. Promotor zdrowego i sportowego tryby życia.

Za ile? 🤔

Miesięczny karnet kosztuje 99zł,- ulgowy (do 18-stu lat) lub 129zł,- normalny.

Dla kogo?

Jeśli masz minimum 12 lat i jesteś zdrowy to te treningi są dla Ciebie.
Na naszych zajęciach możesz spotkać młodzież, dorosłych, kobiety i mężczyzn. Każdy jest mile widziany 🙂

Zapraszamy na pierwszy darmowy trening!

HALNY Nowy Sącz, ul. Grunwaldzka 243

Komentuj

ZOBACZ TAKŻE