• 5 listopada, 2019

Walka o pas mistrzowski Pławeckiego we Frankfurcie!

Walka o pas mistrzowski Pławeckiego we Frankfurcie!

Już 7 grudnia we Frankfurcie na FRAPORT ARENA Łukasz Pławecki stanie przed szansą zdobycia kolejnego pasa mistrzowskiego, tym razem federacji Mix Fight Championship.

Federacja Mix Fight Championship jest niemiecką organizacją, która zdobywa coraz więcej fanów w kraju, jak i za granicą. Na galach Mix Fight walczą najlepsi zawodnicy na świecie K-1, Muay Thai oraz MMA w różnych kategoriach wagowych.

Punktem kulminacyjnym gali będzie czteroosobowy turniej. W pierwszej półfinałowej walce rękawice skrzyżuje nasz najlepszy polski zawodnik- Łukasz Pławecki z reprezentantem gospodarzy- Sergeiem Brownem. Kolejny pojedynek zostanie rozstrzygnięty pomiędzy Samirem Al Mansouri oraz Bricem Kombou. Wygrani walk staną naprzeciwko siebie w finale. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną oraz tytuł mistrza świata federacji Mix Fight!

Więcej informacji możecie znaleźć na głównej stronie federacji: https://mixfightgala.de/

Jak wspomina nasz reprezentant- Łukasz Pławecki- będzie to jego 4 i 5 walka w tym roku, 42 i 43 w zawodowej karierze i pierwszy turniej od 2017 roku. W pierwszej walce Łukasz zmierzy się z Sergeiem Brownem, którego zna doskonale, choćby z walki z jego podopiecznym Bartkiem Zającem.

Mocno trzymamy kciuki za Łukasza i zachęcamy do śledzenia jego przygotowań na mediach społecznościowych. Jeżeli jesteś ciekawy jak wyglądała kariera zawodnicza Łukasza Pławeckiego wszystkie jego osiągnięcia możesz znaleźć w linku zamieszczonym poniżej:

https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81ukasz_P%C5%82awecki?fbclid=IwAR0Pet7sSc4zlm8Q9ZG0ab756rzVLnMapNeZ769-z8atg_CCFsfpT1IU9yo

art. Sara Szost

Liczba odwiedzających:
[post-views]

Komentuj