• 15 października, 2019

TRENING PERSONALNY W HALNYM!

TRENING PERSONALNY W HALNYM!

Jeśli dotąd nie byłeś pewny, czy warto zdecydować się na współpracę z trenerem personalnym, ten wpis jest właśnie dla Ciebie! Poznaj naszych najlepszych trenerów i odpowiedz sobie na pytanie: ”Dlaczego warto przyjść na trening personalny do HALNEGO?”.

Nawet najbardziej forsowne treningi nie przyniosą spodziewanych efektów, jeśli nie będą odpowiednio ukierunkowane. Co więcej: brak przygotowania i niewłaściwa technika wykonywania ćwiczeń mogą przyczynić się do kontuzji i nieprzyjemnych dolegliwości. Wsparcie profesjonalistów z HALNEGO jest gwarancją bezpieczeństwa i efektywności działań, stąd coraz większa popularność treningów indywidualnych. Ważnym aspektem jest również dobra motywacja. Trener nie tylko dobierze odpowiednie sposoby treningowe do naszych celów i możliwości, ale również wesprze w naszym postanowieniu bycia aktywnym i regularnym.

trener personalny nowy sacz

 

Zastanawiasz się czasem, w jakim celu ludzie korzystają z indywidualnych lekcji z trenerem?

Powodów może być naprawdę wiele:

  1. Szybsze osiągnięcie celu treningowego – większa efektywność wykonywanych ćwiczeń, odpowiednie założenia i intensywność treningu pozwolą szybciej osiągnąć zamierzony cel. Wiąże się z tym także oszczędność czasu, czyli tego czego najczęściej brakuje nam w codziennym pędzie. Nie tracimy go na planowanie jednostki treningowej, nie zastanawiamy się nad doborem ćwiczeń, nie musimy szukać rozwiązań odpowiednich dla nas.
  2. Motywacja – jest ważnym elementem pracy trenera. To właśnie on zmotywuje do wysiłku, zachęci do przyjścia na trening nawet gdy Ci się nie chce, nie pozwoli odpuścić w chwilach zwątpienia.
  3. Bieżące monitorowanie efektów treningowych – po pierwsze daje obraz zmian zachodzących w organizmie, pokazuje na jakim etapie jesteś. Po drugie, rejestrowanie pozytywnych zmian, dodatkowo będzie motywować i nakręcać, zachęcając cię, by dać z siebie jeszcze więcej.
  4. Minimalizowanie ryzyka kontuzji –brak wypracowanej techniki, złe kopnięcia i inne błędy mogą prowadzić do powstawania kontuzji. Trzeba pamiętać, jak ważna jest poprawna technika podczas treningu. Wszystko to może prowadzić do powstawania uszkodzeń przyczepów mięśniowych, ścięgien czy stawów. Z trenerem nauczysz się także jak przygotować organizm do wysiłku, rozluźniać czy rozciągać mięśnie, co dodatkowo wpłynie na większe bezpieczeństwo podczas treningu.
  5. Eliminowanie słabości– czasem pracując nad formą widzimy, że nasza technika jest naprawdę słaba. Nic straconego. Trener pokaże Ci jak prawidłowo wykonać ćwiczenie, tak aby było jak najbardziej efektywne.

 

Obserwujcie na bieżąco naszą stronę i media spoółecznościowe. Mamy dla Was mały konkurs i wspaniałą niespodziankę!

Liczba odwiedzających:
1 komentarz

Komentuj