Trenerzy
Trener / Właściciel klubu / Trenerzy

Łukasz Pławecki

Trener MMA / Trenerzy

Rafał Wilk

Trener Kickboxingu / Boksu / Muay-Thai

Marcin Krok

Trener MMA

Grzegorz Janus

Trener Brazylijskiego Jiu-Jitsu

Robert Lis

trenerzy HALNY

ŁUKASZ PŁAWECKI
TRENERZY HALNY

Trenerzy HALNY – doświadczeni instruktorzy ze stażem zawodniczym, którzy oprócz ukończonych kursów trenerskich mają doświadczenie na ringach.

Łukasz Pławecki to instruktor kickboxingu, sportu i rekreacji, prowadzi treningi Kickboxingu, K-1, Muay Thai od 2004 roku.

Wychował młodych zawodników, którzy są Mistrzami Polski, posiada I DAN czarny pas w kickboxingu.

Nagrodzony dwa razy przez Ministra Sportu i Turystyki za osiągnięcia szkoleniowe w roku 2014 i 2015 oraz przez Wojewodę Województwa Małopolskiego nagrodą „Małopolski Laur Sportu” za osiągnięcia trenerskie.

Brał udział w wielu seminariach m.in z legendą Muay Thai – Robem Kamanem, trenował z Ernesto Hoostem (gwiazda organizacji K-1), przygotowywał się do walk w klubie Hemmers Gym w Holandii, oraz Muay Thai Academy w Bangkoku (Tajlandia).

Aktywnie uczestniczy we wszystkich większych imprezach Kickboxerskich, ciągle pogłębiając swoją wiedzę.

Osiągnięcia sportowe: stoczył 33 zawodowe i 126 amatorskich walk, dwa razy zdobył tytuł i pas Zawodowego Mistrza Świata. Zawodowy Mistrz Polski, Międzynarodowy Zawodowy Mistrz Polski, Zdobywca Pucharu Świata, 8-krotny Mistrz Polski.

Właściciel klubu, trener personalny. Więcej na oficjalnej stronie www.lukaszplawecki.com

trenerzy klubu HALNY

RAFAŁ WILK

Instruktor Sportu i Rekreacji Ruchowej z Certyfikatem Misterstwa Sportu.

Instruktor MMA według systemu Szkoły Walki Drwala.

Zajmuje się sztukami walki od 21 lat, jest wieloletnim sympatykiem i propagatorem sportów walki.

Aktualny Ratownik Wodny z  7-dmio letnim doświadczeniem basenowym.

Instruktor Pływania. Promotor zdrowego i sportowego tryby życia.

trenerzy klubu HALNY

GRZEGORZ JANUS

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego gdzie zdobył tytuł magistra wychowania fizycznego. Ponadto posiada licencjat odnowy biologicznej i gimnastyki korekcyjnej.

Posiada uprawnienia instruktora tj. instruktor boksu oraz instruktor MMA programu Tomasza Drwala.

Przygodę ze sztukami walki zaczął w 2005 roku od wojskowych systemów walki tj. Krav-maga oraz Sambo systema. Następnie zaczął trenować boks, kickboxing oraz BJJ co ostatecznie przerodziło się w MMA.

Zawodowe starty w tej formule zaczął w 2010 roku walką na wyspie Jersey. Następnie był zawodnikiem i posiadaczem pasa wagi ciężkiej w Federacji Colloseum, do roku 2013. Od 2014 podpisał kontrakt z federacją PROMMAC. Osiągnięcia sportowe:

  • w roku 2009 zdobył srebrny medal na Pucharze Świata w Birmingham.
  • 2013 – srebro na Mistrzostwach Polski w MMA.
  • 2014- srebro na Mistrzostwach Polski w MMA
  • 2015- złoto na Mistrzostwach Polski w K1

trenerzy klubu HALNY

ROBERT LIS

Magister Ekonomii. Staż treningowy zaczął od 2009 roku. Purpurowy pas uzyskał od  Wojciecha Moskalewiczem, która posiada czarny pas.

Zaczynał w Kaito Stalowa Wola u Pawła Kunysza. W pierwszym roku uczestniczył w 2 seminariach prowadzonych przez przedstawicieli Alliance BJJ.

Pierwsze prowadzil Tomek Łuczkiewicz wtedy brazowy pas BJJ obecnie czarny z Lublina, drugie przez delegata Alliance Jiu Jitsu na Polske (czarnego pasa z Brazylii).

W nastepnych latach uczeń Michała Moskalewicza, 3 razy uczestniczył w seminariach z jego bratem Wojciechem i w seminarium ze Zbigniewem Tyszka. Osiągnięcia sportowe:

  • Puchar BJJ w Bochni 2015 r.
  • Puchar Świata WUMA w Anglii 2 miejsce w grapplingu w 2011r.

trenerzy klubu HALNY

BENEDYKT POLAŃSKI

Instruktor sportu ze specjalizacją Kickboxing. Sędzia formuł ringowych. Posiada pierwszy stopień szkoleniowy w kickboxingu.

Trenował 3 lata aikido, 15 lat grał wyczynowo w siatkówkę w klubie sportowym. W wieku 44 lat po raz pierwszy stanął na ringu udowadniając, że liczy się pasja i wytrwałość w dążeniu do celu.

Wieloletni sympatyk sportów walki i samoobrony. Prowadzi treningi grupy boksu.

trenerzy klubu HALNY

MARCIN KROK

Instruktor sportu i rekreacji, Instruktor Kickboxingu Polskiego Związku Kickboxingu, prowadzi zajęcia dla grupy dzieci, kobiet oraz ogólne grupy początkujące kickboxingu i muay thai.

Absolwent Akademi Wychowania Fizycznego.

Posiada pierwszy stopień szkoleniowy w kickboxingu.

Sztukami walki zajmuje się od 2007 roku. Liczne szkolenia, seminaria i warsztaty z samoobrony, jiu jitsu goshin ryu i keisatsu jitsu, modern combat, niebieski pas w keisatsu jitsu dają Marcinowi szeroki pogląd na sporty i sztuki walki.

Kilkukrotnie walczył podczas Mistrzostw Polski oraz na Ligach w K-1.