TRENINGI DLA KOBIET

TRENINGI DLA KOBIET NOWY SĄCZ – ZAPRASZA !

Nowa forma zajęć, dostosowana specjalnie dla Pań ! Jedyne takie zajęcia w Nowym Sączu!

Wiemy, że każda z Was marzy o zgrabnej i pięknie wyrzeźbionej sylwetce, a zwłaszcza płaskim brzuchu – poprzez połączenie ćwiczeń aerobowych i siłowych pokażemy Wam jak to osiągnąć!

Sprawimy, że tradycyjne zajęcia fitness na zawsze staną się dla Was nudne i mało satysfakcjonujące. Tutaj, oprócz dobrej zabawy, liczy się również dyscyplina i koncentracja – to one decydują o osiągnięciu sukcesu. Treningi kickboxingu pozwolą Wam nie tylko zgubić zbędne kilogramy i poprawić kondycję ale przede wszystkim zwiększą Waszą pewność siebie.

Z nami szybko wyładujesz negatywną energię gromadzoną przez cały dzień, a po treningu wrócisz do domu z pozytywnym nastawieniem i wewnętrzną satysfakcją! Powiemy Wam, czym charakteryzuje się ta forma aktywności fizycznej i dlaczego tak szybko możecie osiągnąć u nas to, o czym zawsze marzyłyście. Już po kilku treningach zobaczycie efekty motywujące do dalszej pracy. Weźcie ze sobą koszulki, spodenki i obuwie sportowe (można też ćwiczyć na boso).

Zróbcie coś dla siebie! Z HALNYm to bardzo proste, wystarczy zacząć, my zajmiemy się resztą…

 

Dodatkowo każda z Pań która zakupi u nas karnet otrzyma BON 20% rabatu na zabiegi w Centrum Kosmetyczno-Laserowym Beauty Derm w Nowym Sączu (ul.Romanowskiego 11/4, www.centrum-laserowe.pl)