CROSS TRENING

CROSS TRENING – AUTORSKI PROGRAM TRENINGOWY DLA WZMOCNIENIA TWOJEJ SYLWETKI

CROSS TRENING to ćwiczenia ogólnorozwojowe ukształotwane pod kątem wzmocnienia siły i wytrzymałości. Program który jest prowadzony w naszym klubie został na początku utworzony dla grupy zawodników w celu przygotowania ich do walk na ringu, po widocznym sukcesie metod treningowych,  z czasem po zmienieniu intensywności i wymagań treningowych został on przeszkałcony dla grupy rekreacyjnej. Zajecia odbywają się na specjlaistycznym sprzęcie dostępnym w naszym klubie (piłki lekarskie, hantle, gumy, liny, opony itp).

CO TO JEST CROSS TRENING?

Trening przekrojowy jest nowoczesnym i znakomitym sposobem na aktywny styl życia. Jest także sposobem na przyjemne i wartościowe wykorzystanie wolnego czasu, świetną zabawę, a jednocześnie troskę o formę fizyczną i zdrowie. Stąd trening ten jest propozycją wszechstronnego rozwoju sprawności fizycznej oraz jest skutecznym narzędziem dla osiągnięcia upragnionych efektów treningowych.

 

Dzięki niemu zbudujesz znakomitą kondycję i piękna sylwetkę oraz pogłębisz świadomość swojego własnego ciała, a przede wszystkim zapewnisz sobie więcej energii i lepsze samopoczucie na co dzień.

Trening przekrojowy to trening ogólnorozwojowy, który wykorzystuje w pracy z ciałem także ćwiczenia na piłkach, z taśmami, gumami, z odważnikami kettlebells, trx, oponami, drążkiem, jak i ćwiczenia wykorzystujące ciężar własnego ciała.

CROSS TRENING MOŻE BYĆ:

  • ciekawą i innowacyjną formą pracy ze swoim ciałem, dzięki czemu przestaje być nudnym schematem, pozwala w atrakcyjny sposób zwiększać świadomość i wiedzę w zakresie możliwości swojego ciała, jak i polepszyć kondycję i odnaleźć optymalny dla siebie zdrowy styl życia
  • zgrabną i zdrową sylwetkę oraz wyśmienite samopoczucie
  • zwiększenie wydolności krążeniowo – oddechowej i wytrzymałości mięśniowej oraz redukcję tkanki tłuszczowej
  • wzrost siły – w tym praktycznej siły funkcjonalnej oraz budowę masy mięśniowej
  • rozwój dynamiki, koordynacji ruchowej, równowagi i zmysłu poruszania się w przestrzeni
  • wzrost gibkości i elastyczności, poprawa refleksu
  • zwiększenie poziomu energii, na co dzień, dzięki czemu można efektywniej pracować i spędzać czas wolny

Kup Karnet przez internet!