Sponsorzy
ISPL Medical

ISPL Medical

ISPL MEDICAL wyłączny dystrybutor niemieckiej firmy Teutonia Technology AG oraz Eucatech AG w zakresie radiologii interwencyjnej.

Kran Serwis

Kran Serwis – Żurawie wieżowe: dobór, montaż, operatorzy, wynajem, serwis, konserwacja.

Duet Sponsor HALNY Nowy Sącz

DUET

DUET – firma w której można znaleźć pełną ofertę szaf z drzwiami przesuwanymi oraz mebli na wymiar. Szafa zaprojektowana przez projektantów firmy DUET spełni marzenia co do komfortu oraz estetyki.

Nitus

NITUS – Producent wytwarza wysokiej jakości bramy segmentowe, rolowane, przeciwpożarowe irolety antywłamaniowe, dla domu jak i dla przemysłu oraz stolarkę aluminiową i przeciwpożarową.

Mistal

MISTAL – firma zajmująca się wentylacją i klimatyzacją,która oferuje: projektowanie, montaż, sprzedaż, produkcje, serwis, klimatyzacja, wentylacja, doradztwo budowlane

Beauty Derm

Centrum Kosmetyczno-Laserowe Beauty Derm, założone w 1988r.to siła 30 lat doświadczenia, profesjonalizmu, nowoczesności i uczciwości zawodowej. Zabiegi nowoczesne, wysokospecjalistyczne, tworzenie autorskich programów leczenia i pielęgnacji są priorytetem firmy rodzinnej.

Al-oes

Firma która ma w swojej ofercie m.in.: grawerowanie tabliczek znamionowych do maszyn i urządzeń, wizytówek, napisów, logotypów, znaków, frezowanie, wycinanie z płyt z tworzyw sztucznych stosowanych w reklamie, płyt MDF, płyt dibondu, drewna, metali kolorowych i wielu innych materiałów.

BMA Design Studio

BMA DESIGN STUDIO to firma reklamowa która powstała 2010r. O jakości usług może świadczyć szerokie grono naszch zadowolonych klientów oraz fakt iż współpracują z różnymi agencjami reklamowymi, które korzystają z ich usług zarówno w Polsce, Anglii, Irlandii jak również w Stanach Zjednoczonych.

Dromader

Firma DROMADER zajmuje się produkcją teczek na dokumenty dla kierowców, zasłon do kabin samochodów TIR.
W ich ofercie można znaleźć również pokrowce na kierownice do samochodów ciężarowych oraz smycze z dowolnym nadrukiem.

Fabryka siły

Skuteczny motywator przez całą dobbę, treninngi, odżywianie, suplementy, porady.

ASTEX księgarnia antykwariat - partner klubu HALNY Nowy Sącz

Księgarnia - Antykwariat ASTEX

Księgarnia Antykwariat ASTEX mająca siedzibę na ul. Aleje Wolności 37 w Nowym Sączu oferuje: podręczniki szkolne, pomoce naukowe i wszystko co jest potrzebne do nauki w szkole i nie tylko.

Hotel Beskid

Trzy gwiazdkowy hotel w centrum Nowego Sącza, najlepsze SPA w mieście!

Arena-X

Arena-X stanowi odwzorowanie niewielkiej bazy wojskowej, usytuowanej w górzystym terenie nieopodal lasu. W centrum bazy znajduje się lądowisko wraz z wojskowym helikopterem transportowym MI-2. Na drodze wiodącej wzdłóż bazy w kierunku lasu zaparkowano średni kołowy transporter opancerzony (SKOT) w wersji 2A wyposażony w wieżyczkę strzelniczą z zamontowanym karabinem maszynowym KPWT kaliber 14,5mm. Na polu znajdują się skrzynie amunicyjne, opony, okopy i stanowiska strzelnicze umożliwiające szybkie przemieszczanie się po polu i oddawanie celnych strzałów do przeciwników.