Sponsorzy
ISPL Medical

ISPL Medical

ISPL MEDICAL wyłączny dystrybutor niemieckiej firmy Teutonia Technology AG oraz Eucatech AG w zakresie radiologii interwencyjnej.

Kran Serwis

Kran Serwis – Żurawie wieżowe: dobór, montaż, operatorzy, wynajem, serwis, konserwacja.

Duet Sponsor HALNY Nowy Sącz

F.H.U DUET

DUET – firma w której można znaleźć pełną ofertę szaf z drzwiami przesuwanymi oraz mebli na wymiar. Szafa zaprojektowana przez projektantów firmy DUET spełni marzenia co do komfortu oraz estetyki.

Nitus Piotr Nowak

NITUS – Producent wytwarza wysokiej jakości bramy segmentowe, rolowane, przeciwpożarowe irolety antywłamaniowe, dla domu jak i dla przemysłu oraz stolarkę aluminiową i przeciwpożarową.

VITBERG

Vitberg Jacek Sikora

Producent jedynego na świecie sprzętu do wibroterapii łączącego wibrację miejscową z ogólną RAM Vitberg +.

Beauty Derm

Centrum Kosmetyczno-Laserowe Beauty Derm, założone w 1988r.to siła 30 lat doświadczenia, profesjonalizmu, nowoczesności i uczciwości zawodowej. Zabiegi nowoczesne, wysokospecjalistyczne, tworzenie autorskich programów leczenia i pielęgnacji są priorytetem firmy rodzinnej.

BMA Design Studio

BMA DESIGN STUDIO to firma reklamowa która powstała 2010r. O jakości usług może świadczyć szerokie grono naszch zadowolonych klientów oraz fakt iż współpracują z różnymi agencjami reklamowymi, które korzystają z ich usług zarówno w Polsce, Anglii, Irlandii jak również w Stanach Zjednoczonych.

Dromader

Firma DROMADER zajmuje się produkcją teczek na dokumenty dla kierowców, zasłon do kabin samochodów TIR.
W ich ofercie można znaleźć również pokrowce na kierownice do samochodów ciężarowych oraz smycze z dowolnym nadrukiem.