• 17 września, 2018

Pławecki vs Cardos na MFC 14

PLAWECKI VS CARDOS

Pławecki vs Cardos na MFC 14

Plawecki vs Cardos na MFC 14

22 września w Zielonej Górze odbędzie się gala MFC 14 podczas której w jednej z walk wieczoru wystąpi nasz zawodnik i trener Łukasz Pławecki. Przeciwnikiem „Boom Booma” będzie doświadczony i utytułowany rumuński zawodnik Aghel Cardos, który walczył między innymi dla takich organizacji jak GLORY czy SuperKombat.

Dla Łukasza Pławeckiego będzie 36 zawodowa walka w karierze, oraz 171 ogólnie licząc wszystkie.

Wysoka stawka pojedynku

Zwycięzca tej walki wygrywa 3 mistrzowskie pasy 3 różnych organizacji: MFC, ISKA, WKA. Tego typu wydarzenia jeszcze nie było w historii polskiego Kickboxingu.

Walka będzie transmitowana na żywo w telewizji FightBox (jedna z największych telewizji sportów walki) na platformie Cyfrowego Polsatu.

5 Mistrzowska walka

LUKASZ PLAWECKIŁukasz Pławecki nie może narzekać w ostatnim czasie na brak propozycji walk o pasy mistrzowskie. Będzie to 5 taka walka podrząd.

Tą udaną passe „Boom” zaczął w poprzednim roku, wygrywając pas Mistrz Świata organizacji IPCC w Nowym Sączu, pokonując przez TKO czarnoskórego przeciwnika z Gambi.

Nastepnie, miesiąc później stoczył twardy 5-cio rundowy pojedynek o pas Mistrza organizacji Celtic Gladiator.

W grudniu szybko rozprawił się ze swoim przeciwnikiem z Mołdawii (43 sekundy 1 rundy) i zdobył pas Mistrza MFC.

W maju tego roku zadebiutował w klatce organizacji FEN i zwyciężył po 5-ciu rundach efektownej walki z Wojciechem Wierzebickim, tym samym zdobył pas Mistrzowski FEN.

Liczba odwiedzających:
[post-views]

Komentuj