• 19 września, 2019

Ostatni dzień przed HFO!

Ostatni dzień przed HFO!

Dziś wszyscy zawodnicy, którzy wystąpią na gali HFO: Spartan Night wypełnili zadane limity wagowe! O godz. 18.00 miała miejsce konferencja prasowa! Nasi klubowicze mieli okazję obejrzeć transmicję na żywo w internecie. Dla najwierniejszych kibiców klubu HALNY, został zorganizowany transport. Wyjazd planowany jest 20 września o godz. 16.00 spod naszego klubu. Pozostałych fanów Kickboxingu gorąco zapraszamy przed telewizory o godz. 20.00. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi TVP Sport.

Nasz najlepszy zawodnik Łukasz Pławecki już jutro powróci do ringu by stoczyć swoją 41 zawodową walkę i jednocześnie czwartą w bieżącym roku. Reprezentant naszego klubu stanie przed szansą zdobycia pasa Mistrza Świata WFMC. Jego przeciwnik- Costa Cesari- to jeden z większych talentów tamtejszego K-1 i Muay Thai. Na zawodowych ringach stoczył 16 zwycięskich walk przegrywając jedynie w 2 i raz remisując. Costa Cesari jest aktualnym mistrzem Włoch zarówno w K-1 jak i w Muay Thai.

 

Podczas gali HFO udział w pojedynką wezmą inni nasi wybitni zawodnicy. Kamil Kotkiewicz z Fight Gym Lublin rzucił rękawice reprezentującemu nasz klub, Norbertowi Jobowi. Reprezentant HALNEGO postanowił przyjąć wyzwanie w nowej dla siebie kategorii wagowej do 77 kg. Zapowiada się niesamowite starcie. Oczywiście trzymamy mocno kciuki za Norberta!

Kamil Janik dał prawdziwą ringową wojnę w swojej ostatniej walce dla organizacji HFO. Nowosądecki wojownik wykona niebawem kolejny krok na szczyty rankingów. Znalazł się jednak śmiałek, który nie wie co to strach. Kamil Paczuski z Uniq Fight Club będzie kolejnym przeciwnikiem reprezentanta Halnego Nowy Sącz podczas HFO: Spartan Night, 20 września w Jaśle.

Kolejny z naszych lokalnych talentów Bartosz Zając zmierzy się z Błażej Sarnacki (Gimnazjon KUŻNIA Wyszków) w wadze do 77 kg. Bartek ma niesamowity talent i z pewnością go ujawni w czasie trwania walki. Zapowiada się prawdziwe “Starcie Tytanów”.

Na koniec zostawiliśmy naszego najmłodszego fightera. Miłosz Dąbrowa skrzyżuje rękawice z Janem Bochnakiem (Super Kick Sosnowiec). Mało kto wie, że nasz Miłosz ma więcej stoczonych walk zawodowych niż nie jeden dorosły zawodnik.

Za wszystkich naszych zawodników trzymamy gorąco kciuki, a Was nasi ulubieni klubowicze zachęcamy do gorliwego kibicowania!

 

Liczba odwiedzających:

Komentuj