• 12 lipca, 2019

Obóz sportowy przed galą HFO!

Obóz sportowy przed galą HFO!

 

Jeżeli chcesz być najlepszy, musisz ćwiczyć z najlepszymi! Na początku sierpnia w Gródku nad Dunajcem miał miejsce letni obóz z zawodnikami i trenerami klubu „HALNY” oraz „Spartan Jasło Fight Club”.

Obóz miał charakter otwarty, a organizatorzy zapewnili prywatny ośrodek nad jeziorem, utytułowaną kadrę trenerską i trzy wymagające treningi dziennie. Zgrupowanie skierowane było do zawodników Kickboxingu, którzy chcieli doskonalić swój warsztat treningowy, ale również odpocząć od zgiełku i skupić się na treningach i swoim rozwoju. Warunki były doskonałe. Zawodnicy byli zakwaterowani w domkach letniskowych z dostępem do jeziora, kajaków, rowerów wodnych i plaży.

Treningi odbywały się w sali wyposażonej w maty judo oraz w plenerze. Co więcej nad wszystkim czuwał nasz najlepszy zawodnik Łukasz Pławecki. Zawodnicy mogli trenować pod okiem Mistrza i korzystać z jego cennych uwag. W trakcie trwania obozu sportowcy doskonalili swoją technikę oraz pracowali nad wydolnością organizmu. Nie obyło się też bez sparingów!

Zgrupowanie zapewniało dostęp do specjalistycznej wiedzy na najwyższym światowym poziomie. Ostry wycisk, profesjonalne podejście i fachowa wiedza to coś co wyróżnia obozy „HALNEGO”! Jeżeli aspirujesz do mistrzostwa  sportowego na następnym obozie nie może cię zabraknąć!

Liczba odwiedzających:

Komentuj