• 1 grudnia, 2017

MixFight Gala – Bartosz Zając i Witold Myjak w limicie wagi!

MixFight Gala – Bartosz Zając i Witold Myjak w limicie wagi!

2 grudnia we Frankfurcie odbędzie się międzynarodowa gala sportów walki – Mix Fight 23. Nasi zawodnicy: Bartosz Zając i Witold Myjak będą walczyć w głównych walkach transmitowanych na żywo przez telewizję FightBox.

Oficjalne ważenie zawodników

Bartosz Zając wniósł na wagę 78.3 kg (limit 78.5 kg) a Witold Myjak 85.3 (limit 86 kg). Obaj nie mieli problemów ze zrobieniem wagi, ich przeciwnicy również.

Zając vs Braun

Przeciwnikiem Bartosza Zająca będzie lokalny zawodnik – Sergiej Braun. Pochodzący z Rosji fighter, ma 28 lat i rekord 24-6-0, czyli jest już doświadczonym zawodnikiem. Na ostatniej gali Mix Fight pokazał się z bardzo dobrej strony, wygrywając jedną z walk przez szybki i efektowny nokaut.

Dla Bartosza Zająca będzie to 18 walka w karierze, druga dla organizacji Mix Fight. Poprzednio (w grudniu 2016) zwyciężył na punkty z zawodnikiem reprezentującym Chiny.

Ostanie dwie walki Bartosz zdecydowanie wygrał. 23 września podczas gali HFO 4 szybkim nokautem w pierwszej rundzie oraz pewnie zwyciężył na punkty 4 listopada podczas Celtic Gladiator. Zapowiada się ciekawa i twarda walka dwóch mocnych zawodników!

Myjak vs Eckerin

Przeciwnikiem Witolda Myjaka będzie Christian Eckerin reprezentujący Niemcy, który jest lokalną gwiazdą Frankfurtu. Będzie to jego debiut w walce na zasadach K-1 ale w MMA ma spory dorobek (8-5-0).

Witold Myjak swój ostatni pojedynek wygrał podczas gali HFO 4 w Nowym Sączu. Walka na Mix Fight to potężny krok w karierze tego zawodnika, ponieważ to dopiero jego 2 zawodowa walka.

Trzymajcie kciuki za naszych zawodników! Przypominamy że transmisja gali na kanale Fightbox o 21.00.

Liczba odwiedzających:
[post-views]

Komentuj