• 10 grudnia, 2019

MIKOŁAJKI W HALNYM

MIKOŁAJKI W HALNYM

Klub HALNY zorganizowali w piątkowe popołudnie tradycyjne „Mikołajki”. Święty Mikołaj, co prawda bardzo szczupły, nie zawiódł naszych klubowych urwisów. Przyniósł worek pełny słodyczy. W tym roku Mikołaj okazał się być bardzo wymagający. W zamian za cukierki dzieci musiały wykonywać różne ćwiczenia fizyczne. Mikołaj szczególnie upodobał sobie „pajacyki”.  Wszyscy uczestnicy w nagrodę obdarowani zostali czekoladowymi cukierkami. Całemu spektaklowi towarzyszyło wiele emocji. Wiele dzieciaków ciepło przyjęło Mikołaja. Niestety zdarzały się i takie urwisy, które na jego widok chowały się za rodziców. Na szczęście Mikołaj okazał się bardzo przekonujący.

Tego samego dnia w naszym klubie miały miejsce nowe zajęcia dla dzieci. Rodzice byli pod ogromnym wrażeniem. „Sądeckie Urwisy” nas nie zawiodły! Dzieci w formie zabawy kształtowały swoje najważniejsze zdolności motoryczne. Nowe treningi kładą nacisk na prawidłowy i harmonijny rozwój dziecka. Uczą się podstawowych elementów gimnastyki tj. przewroty, stanie na rękach itp.

Piątkowe „Mikołajki” z pewnością zapadną nam na długo w pamięci. Od tygodnia w naszym klubie panuje świąteczna atmosfera. Kolorowe lampki, tradycyjne ozdoby, to tylko namiastka zbliżających się Świąt. Cenimy sobie rodzinne tradycje i pragniemy, aby w HALNYM każdy czuł się jak w domu. Zachęcamy wszystkich klubowiczów do intensywnych treningów przed zbliżającym się wigilijnym objadaniem.

Liczba odwiedzających:
[post-views]
545 komentarzy

Komentuj