• 24 marca, 2020

Klub HALNY w dobie KORONAWIRUS!

Klub HALNY w dobie KORONAWIRUS!

Nastały dla nas wszystkich ciężkie czasy, których tak naprawdę nikt się nie spodziewał. Niedawno otworzyliśmy wspaniały klub, który był ucieleśnieniem naszych marzeń. Niestety drastycznie zmieniająca się sytuacja w Polsce zmusiła nas, aby zamknąć klub. Była to dla nas bardzo trudna decyzja, ale wiemy, że postąpiliśmy słusznie. Zdrowie Twojej rodziny, jak i naszych pracowników jest dla nas najważniejsze. Musimy razem przetrwać ten trudny okres i wzajemnie sobie pomagać.

Jako pasjonaci wysiłku fizycznego i zdrowego trybu życia na pewno nie pozwolimy ci zapomnieć o treningach. Naszą ostatnią transmisje LIVE z Sarą i Renią oglądnęło ponad 12 tys. osób. Taki wynik motywuję dziewczyny do dalszego działania. Każdy filmik jest nagrywany w trosce o Twoje zdrowie i co najważniejsze jest tworzony przez ludzi z pasją. Pragniemy propagować zdrowy tryb życia i motywujemy ludzi do treningu minimum 3 razy w tygodniu. Każdego dnia kontaktujemy się telefonicznie ze sobą i obmyślamy plan na kolejne dni. Klub jest zamknięty, ale my staramy się działać na pełnych obrotach. Nasz dwuosobowy zespół do spraw technicznych-  BOOM BOOM  i MIJAGI dopieszczają klub, aby był gotowy na Twój powrót. Oczywiście zachowują odpowiednią odległość i wszystkie pracę wykonują w jednorazowych rękawiczkach.

 

Staramy się mocno działać w mediach. Nie pozwolimy ci zapomnieć o naszym „ukochanym” klubie. Dwa razy w tygodniu organizujemy dla Ciebie bardzo intensywne treningi. Regularnie tworzymy wydarzenia, które mają Cię zmotywować do wstania z kanapy. Na bieżąco wrzucamy wesołe zdjęcia, które mają wywołać uśmiech na Twojej twarzy. W najbliższą sobotę organizujemy wideokonferencję, w trakcie której możesz zadawać masę pytań dotyczących treningu i obecnej sytuacji w klubie.

Podsumowując chcemy Tobie podziękować, że jesteś pełny zrozumienia dla nas i doceniasz nasz wysiłek. Sami chyba wiecie, że w HALNYm są sami dobrzy ludzie.

Z pozdrowieniami- ekipa HALNEGO.

 

 

 

Liczba odwiedzających:
[post-views]

Komentuj