• 12 września, 2019

HFO SPARTAN NIGHT!

HFO SPARTAN NIGHT!

Wyprzedały się prawie wszystkie bilety na nadchodzącą galę HFO, która odbędzie się 20 września br. w Jaśle. W trakcie wydarzenia dojdzie do kilku pojedynków, w których stawką będzie mistrzowski pas. Gale będzie można obejrzeć w TVP Sport. Jeżeli nie masz możliwości osobiście kibicować naszym zawodnikom włącz odbiorniki i trzymaj mocno kciuki w najbliższy piątek o godz. 20.00.

20 września br. na deskach ringu dojdzie do aż dziesięciu walk, w których na szali będzie leżał najważniejszy tytuł w organizacji. Walkę o mistrzowski pas WMFC stoczy nasz niezwyciężony Łukasz Pławecki i zawodnik z Włoch Gianluca Costa Cesari. Włoski kickboxer to jeden z większych talentów tamtejszego K-1 i Muay Thai. Na zawodowych ringach stoczył 16 zwycięskich walk przegrywając jedynie w 2 i raz remisując. W pojedynku widzowie zobaczą głodnych wygranej naszych najlepszych zawodników. W walce rękawice skrzyżują jeden z większych talentów młodego pokolenia Norbert Job (HALNY Nowy Sącz) i Kamil Kotkiewicz (Fight Gym Lublin). W kolejnym starciu zmierzą się groźny Rafał Smalarz (Spartan Jasło) i zawodnik Uniq Fight Club- Kamil Serafinowicz. W karcie głównej swoje umiejętności pokażą: Mateusz Białas (KO Gym Wrocław) vs Dawid Nowak (Aligatores Warszawa/Wergi Gym), Mateusz Kubiszyn (KKS Sporty Walki Poznań) vs Bartłomiej Domalik (Jarosz Fight Club) oraz Karol Marcisz (Spartan Jasło) vs Jan Ważny (Kickboxing GAME OVER Lubaczów).

Trzymajcie gorąco kciuki za naszych rodowitych kickboxerów! Walkę o najwyższe laury będą toczyli czołowi zadownicy klubu “Halny”. Bez wątpieni należy tutaj wyróżnić utalentowanego Bartosza Zająca i bezwzględnego Kamila Janika!

Jeżeli pragniesz dopingować naszych zawodników masz ostatnią szansę na zakup biletów! Bilety do nabycia na bilety-hfo.pl. Do zobaczenia w Jaśle!

 

Liczba odwiedzających:

Komentuj