• 11 maja, 2020

Fizjoterapia w klubie HALNY

Fizjoterapia w klubie HALNY

Klub HALNY jest kompleksowym miejscem, które ma spełniać oczekiwania wielu klubowiczów. Przed okresem pandemii Koronawirusa w klubie uruchomiona została strefa sportów walki, siłownia oraz fitness. Kolejnym elementem naszego wszechstronnego obiektu miało być oficjalne otwarcie gabinetu fizjoterapii. Dzięki procesowi odmrażania gospodarki możemy oficjalnie otworzyć nasz długo oczekiwany punkt fizjoterapeutyczny.

Fizjoterapia w świetle bieżących wydarzeń.

W dniu 2 maja 2020 r. zostało opublikowane rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 792). Zgodnie z nowym przepisem przywraca się udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu fizjoterapii.

Kim jest klubowy fizjoterapeuta?

Nasz klubowy fizjoterapeuta- Henryk Dobrzański- stosuję terapię w oparciu o najnowsze badania naukowe i stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, kursach, konferencjach i sympozjach. Zakres działań Henryka jest dopasowywany indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta, jak i sportowca. Warto wspomnieć, że Henryk ma na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych. Pracował jako fizjoterapeuta w Ekstraklasie i w pierwszej lidze w klubie Sandecja Nowy Sącz. Obecnie jest fizjoterapeutą Kadry Narodowej kobiet w Unihokeja. Od dłuższego czasu z powodzeniem prowadzi wielu uznanych sądeckich sportowców m.in. naszych najlepszych klubowych zawodników.

W czym specjalizuje się klubowy fizjoterapeuta?

Nasz fizjoterapeuta Henryk specjalizuje się:

– w suchym igłowaniu (medyczna akupunktura),

– w terapii manualnej,

-w leczeniu urazów sportowych oraz ich prewencji,

– w treningu medycznym,

– w kinesiotapingu,

– w masażu (leczniczym, klasycznym, relaksacyjnym oraz sportowym).

Gdzie przyjmuje nasz klubowy fizjoterapeuta?

Gabinet fizjoterapii znajduje się przy zamkniętym klubie HALNY na ul. Borelowskiego 27. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 517-701-974.

Od kiedy przyjmuje nasz klubowy fizjoterapeuta?

Każda wizyta jest ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb pacjenta. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 517-701-974. Co więcej od 12.05. 2020 roku można skorzystać z darmowych konsultacji, które będą miały miejsce 2 razy w tygodniu:

– we wtorki od 10.00 do 12.00,

– w czwartki od 16.00 do 18.00.

Liczba odwiedzających:

Komentuj