• 17 września, 2019

Do gali HFO pozostały tylko 3 dni!

Do gali HFO pozostały tylko 3 dni!

Najlepsza gala Kickboxingu w Polsce, odbędzie się już niebawem. Fani czekają z niecierpliwością na największe wydzarzenie sportowe w ostatnich miesiącach. Sprawdzamy, gdzie i kiedy będzie transmitowana gala HFO, jakie będą walki, a także podajemy pozostałe ważne informacje dotyczące nadchodzącej gali.

Gala odbędzie się już za 3 dni- 20 września 2019 roku. Klubowi fani, którzy chcą wybrać się na galę czeka miła niespodzianka. Bowiem właściciel klubu HALNY – Łukasz Pławecki, wynajął autobus, który bezpośrednio chętnych kibiców zawiezie do Jasła.

Jakich zawodników zobaczymy? 

Walki, które odbędą się na gali HFO, zostały już ogłoszone. Wszelkie aktualności i najświeższe informacje o gali HFO można będzie sprawdzić na stronie internetowej:  http://www.hfo.com.pl/.

Walka będzie transmitowana w TVP Sport w piątek o godz. 20.00!

W telewizji zobaczysz naszych najlepszych zawodników klubu HALNY. Do faworytów należy zaliczyć: Łukasza Pławeckiego, Norberta Joba, Kamila Janika oraz Bartosza Zająca. Wszystkie wymienione nazwiska są Wam świetnie znane! Zawodnicy są w bardzo dobrej formie! Trzymajcie mocno kciuki!

Jeżeli pragniesz być z nami na bieżąco, i zobaczyć kulisy gali, obserwuj naszego Instagrama : https://www.instagram.com/hfo_kickboxing/.

 

Liczba odwiedzających:

Komentuj