• 27 listopada, 2021

Charytatywny kiermasz świąteczny w HALNYm

Charytatywny kiermasz świąteczny w HALNYm

Wkrótce w naszym klubie rozpoczynamy kiermasz świąteczny, który prowadzimy we współpracy z przedszkolem SUNNY BUDDIES z Nowego Sącza.

Na czym to polega? Dzieciaki z SUNNY BUDDIES przygotowują specjalnie na tę okazję własnoręcznie wykonane figurki, które Wy będziecie mogli nabyć w HALNYM za dowolny datek, wrzucony do puszki ustawionej przy stanowisku z figurkami.

Wszystkie te figurki powstały dzięki sporemu wysiłkowi i zaangażowaniu dzieci oraz z chęci niesienia przez nie pomocy innym dzieciom, których los nie oszczędził w początkowych latach życia. Dlatego też całą zebraną kwotę przekażemy Rodzinnym Domom Dziecka „Betlejem”.

To nie jedyna forma, w jakiej chcemy wspólnie z Wami wspierać ich podopiecznych – to właśnie dla nich prowadzimy w HALNYm zbiórkę prezentów, które z pewnością ucieszą je w tym wyjątkowym, przedświątecznym czasie.

Jeśli tylko możecie sobie na to pozwolić, prosimy w aktywny udział w kiermaszu – Wy zyskacie figurkę stworzoną przez przedszkolaków, a Rodzinne Domy Dziecka zyskają środki finansowe, które będą dla nich nieocenioną pomocą. Liczą się nawet niewielkie kwoty – przy zaangażowaniu wielu osób na pewno uda nam się uzbierać sporą sumę!

Liczba odwiedzających:
[post-views]
40 komentarzy

Komentuj